logo serveru  
   
Reportáže
Jaká byla DanceTime Latino Night?
Napsal Pavel Říha   
Pondělí, 09 červen 2008
dancetime_ln.jpg Normálně píšu reportáže jen ze salsa festivalů, ale tato akce byla první svého druhu, upoutala pozornost mnohých, většinu ale asi odradilo vysoké vstupné, proto pár slov, o co jste přišli.
Celý článek...
 

Škrdlovice květen 2008
Napsal Milano   
Úterý, 20 květen 2008
O víkendu 16. - 18. 5. 2008 se uskutečnil taneční víkend s výukou Mandyho Valdése a Williho Zamory. Workshopy na úrovni mírně pokročilí a pokročilí běžely od pátečního večera až do
Celý článek...
 

Dojmy z 7. Salsa Festivalu - tanečnice, kde jste byly?
Napsal Pavel Říha   
Úterý, 15 duben 2008
img_8570.jpgNa podzim jsem se zúčastnil velmi povedeného Golden Salsa Festivalu (reportáž), který u mne zabodoval hlavně díky relativně malému počtu účastníků a komorní atmosféře. U již leta zavedeného festivalu Sejkorových a po odstrašujících zprávách účastníků Cubanemucho v Mnichově s lekcemi pro 500 lidí, jsem se obával tisícihlavých davů, nezvladatelného zmatku apod. Musím přiznat, že jsem byl ovšem velmi příjemně překvapen. Překvapení však bylo více a ne všechna byla příjemná, zvláště to s tanečnicemi.
Celý článek...
 

Jaký byl AfroLatin Festival?
Napsal Milano   
Úterý, 08 duben 2008
afrolatin-web.jpgPraha hostila ve dnech 4. - 6. dubna 2008 Afrolatin Fest. Účastnili se ho profesionální tanečníci: Michel Kouakou, Rafa ´OLOFISON´, Papa Rumba, Mislady, Virginia, Jorge Concepción, Jamba, Leon a taneční skupina Tradición.

Celý článek...
 

Cubamemucho  Mnichov
Napsal Milano   
Čtvrtek, 20 březen 2008
cubanemucho2008.jpgOd 7.-9.3. 2008 se konal největší kubánský salsa festival na světe v Německu v Mnichově. Účastnilo se ho spousta předních latino učitelů z celého světa. Fanoušků této hudby a tance se sjelo více než 1500. Nejvíce zastoupeny byly země Cuby, Mexika, USA, Španělska, Rakouska, Švýcarska a samozřejmě pořádajícího Německa. Z ČR a SR na festival dorazilo asi 25 tanečníků včetně 3 pražských instruktorů salsy.

Celý článek...
 

Salsa párty Innsbruck
Napsal Milano   
Čtvrtek, 07 únor 2008
5salsa_congres_innsbruck.jpgV rakouském Innsbrucku probíhal ve dnech 18.-20.1.
Partička českých nadšenců lyžujících poblíž neodolala a zajela se podívat alespoň na hlavní párty tohoto festivalu, z níž vám přinášíme krátkou reportáž a pár fotek pro přiblížení atmosféry zahraničního kongresu.
Celý článek...
 

Golden Salsa Festival - krátká reportáž
Napsal Pavel Říha   
Středa, 07 listopad 2007
knzomisa.jpgO víkendu 2-4.11. jsme měli všichni možnost zůčastnit se prvního ročníku nového salsa festivalu v Praze. Krátké shrnutí pro ty, kteří zaváhali a nezůčastnili se.
Jelikož se zdá, že nikdo pořádnou reportáž nenapíše, rozhodl jsem se věnovat alespoň pár slov na znamení díků a dalšího povzbuzení organizátorům.
UPDATE: Na stránkách festivalu byly zveřejněny fotky a videa.
Celý článek...
 

Valašské FOLKROCKOVÁNÍ
Napsal Alena Prudká   
Pátek, 01 září 2006
thumb_santy_cuba_0040.jpgV sobotu 19.srpna se ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm konalo tradiční Valašské folkrockování
Celý článek...
 

Jaký byl Dolnolhotský Buben 2006
Napsal Alena Prudká   
Čtvrtek, 24 srpen 2006
thumb_santy_cuba_0050.jpgBuben 2006 je minulostí  
Tak a je to za námi...

Letos vyšlo úplně všechno :-) Chci poděkovat všem, kteří mi pomáhali s přípravou i realizací letošního ročníku Bubnu. A hlavně všem návštěvníkům, kteří zaplatili vstupné a podpořili tento jedinečný festival. Čistý výtěžek bude letos opět věnován na podporu Základní školy v Dolní Lhotě...
Za rok, snad?
Celý článek...
 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 29 z 29

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku