logo serveru  
   
Jaká byla DanceTime Latino Night?
Napsal Pavel Říha   
dancetime_ln.jpg Normálně píšu reportáže jen ze salsa festivalů, ale tato akce byla první svého druhu, upoutala pozornost mnohých, většinu ale asi odradilo vysoké vstupné, proto pár slov, o co jste přišli.

Vstupné bylo v porovnání s jinými akcemi skutečně vysoké, na obranu organizátorů je však nutné říci, že jste za něj zase "obdrželi" daleko více než jinde.

První pozitivní věc byla, že akce začala tak nějak rozumně, tušim jestě před devátou:) Ne jako ostatni latino akce, kde zpoždění 3 hodiny žádná míra.
K tanci a poslechu hrála živá kapela (CARISMA) a k vidění byla taktéž vystoupení a nebylo jich málo. Dvě vystoupení LA salsy (SECS a Centrum tance), čtyři nebo pět vystoupení Tradicionu (různé nesalsa tance) a dvě vystoupení sportovní latiny. Velmi povedené bylo právě srovnání klasických a sportovních verzí samby a rumby.

Účast nebyla nijak závratná a většina návštěvníků byla ze světa sportovního tance, takže pro nás tancující bylo na parketu dost místa, čehož jsme s chutí využili. Hrála se především salsa, kterou občas proložila nějaká ta bachata a chacha.
Celá naše parta se shodla, že se nám akce líbila a pěkně jsme si zatančili.

Fotografie z akce:
Od Aleny, trošku jednostaně zaměřené na kapelu.
Sledujte sekci fotogalerie, časem možná přibydou další.


 
Diskuze (0 příspěvků)

Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku