logo serveru  
   
Hudební skupiny
Atarés
Skupina vznikla v dubnu roku 2002 v Praze. Její tvorba se orientuje zejména na latinsko-americkou a kubánskou hudbu, jak v tradičním provedení, tak s příměsí jazzu, funku a reggae.
Celý článek...
 
Caribe
CARIBE je mezinárodní kapela zaměřená žánrově na hudbu Latinské Ameriky a Kuby,zejména na populární styly SALSA,CHA-CHA,BOLERO a SON.
Celý článek...
 
CARISMA - música latina
carisma_-_tituln.jpg„Charisma“ přesně vystihuje kouzlo této latino kapely, složené z vynikajících hudebníků z celé Latinské Ameriky.
Celý článek...
 
La Descarga Salsa Orchestra

1.jpgLa Descarga Salsa Orchestra je mezinárodní salsová skupina sídlící v Praze. Chceme českému publiku nabídnout nejen autentický zážitek a pravou „latino“ party, ale také zajímavou sondu do historie salsy. Náš výběr písní sahá od nejstarších klasik až k hitům současné hudební scény. La Descarga sestává z profesionálních hudebníků, jež se sešli v Praze ze všech koutů světa počínaje Peru (hlavní zpěvák, cimbály, bonga, vokály), dále z Kuby (conga, trumpeta, vokály), Německa (basa), Austrálie (klávesy) a České republiky (trombóny).Celý článek...
 
La Familia Salsa Band

48391121_960198034173297_2773962975252316160_n.jpgLa Familia Salsa Band je hudební skupina s dvojicí krásných vokalistek v čele. Pražská kapela má v repertoáru jak známé tradiční i populární latinsko-americké skladby, tak vlastní tvorbu. Na jejich koncertech v ČR i v zahraničí si zatancujete Salsu, Bachatu, Timbu a Chachacha. Ke svým vystoupením zařazují od roku 2015 taneční animace či lekce Salsy a Bachaty, koncerty tak mají vždy originální entuziastickou atmosféru. 

Kapelu si můžete objednat jak na párty v hudebním klubu či v open-air, tak na festivaly, firemní večírky, oslavy a jiné taneční události. Více na http://www.lafamiliasalsaband.com

Celý článek...
 
LOS RUMBEROS
1mal.jpgLOS RUMBEROS, to je značka profesionality a kvality  na české salsové scéně. Zastupuje několik populárních hudebních skupin ve velikostech od dua po patnáctičlenný big-band, jejichž flexibilita umožňuje využití na nejrůznějších typech akcí, ať už jde o klubové či velké koncerty, festivaly různých žánrů, firemní večírky, plesy, přednášky, výchovné koncerty atd. Na svém kontě mají již dvě CD, přičemž publikování toho novějšího se v roce 2012 ujalo prestižní vydavatelství Českého rozhlasu, RADIOSERVIS. Kapelník - Petr "El Pulpo" Smetáček - je zároveň firemním hráčem na perkuse věhlasné značky PEARL, a na únor 2014 chystá vydání publikace o salse, jejíž křest proběhne v rámci koncertu salsové legendy jménem EDDIE PALMIERI ve Velkém sále pražské Lucerny (27. 2. 2014); vydává MUZIKUS. Více na: www.petrsmetacek.com .
Celý článek...
 
Mezcla Cubana

MEZCLA CUBANA

Je kombinací kubánských a českých hudebníků v čele s vynikající kubánskou zpěvačkou Tandou. Zabývá se tradiční latinsko americkou hudbou - salsa, bachata, merengue. V repertoáru má jak známé, tradiční písně, tak i vlastní tvorbu, kterou najdete na autorském CD. Díky jedinečnému hlasu zpěvačky má skupina nezaměnitelný zvuk a vystoupení tak získávají originální atmosféru a pro publikum jsou nezapomenutelným zážitkem.

Skupina vystupuje nejen v hudebních klubech, ale i na festivalech, slavnostech, firemních večírcích, oslavách a stylových tanečních událostech.

Celý článek...
 
Mulata B /Brasiliando
brasiliando_hl.jpg

Šťastná, Nakažlivá, Exotická, Odpočinková, Zábavná! Konečně opravdová chuť Brazílie představovaná uměním pravých brazilských hudebníků!

 

Celý článek...
 
Pragasón - la música cubana en Praga
pragason2008.jpg První seskupení svého druhu v Praze, sdružující pražské hudebníky, které hrají hraje tradiční kubánskou hudbu - son, bolero, mambo a cha-cha-chá a latin jazz.
Celý článek...
 
SANTY y su marabú
Hudební skupina SANTY y su marabú je 5-ti členná skupina hudebníků převážně z Kuby.  V repertoáru najdeme zejména vlastní Santyho písně, ale také známé hity.
Celý článek...
 
Son Caliente
Kapela Son Caliente pochází z Havany na Kubě, kde také působí. Tradiční Kubánský son a tropické rytmy, které po světě proslavila kubánská sestava Buena Vista Social Club a Ibrahim Ferrer znějí v podání Son Caliente stejně zvučně. Son Caliente má v současné době 7 - 8 členů z toho jeden člen je z ČR. Pravidelné vystupují s vlastním i tradičním repertoárem v Havaně, jejím okolí a tamních hudebních klubech a stejně ak i na kubánských festivalech. Od roku 2006 jsou na turné po Evropě a nyní se skupina prezentuje v Praze.
Celý článek...
 

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku