logo serveru  
   
Taneční skupiny
ALO ALO
Taneční skupina ALO ALO je jedinečným mixem Brazílie.
Originální choreografie jsou dílem brazilského choreografa tanečníka a lektora Márcia Slama.

Celý článek...
 
Ba-to-cu

Hudební a taneční skupina inspirovaná africkými rytmy a africkým tancem. Byla založena v roce 2000 a má 15 členů - deset tanečníků a pět hudebníků. Při jejich koncertech uslyšíte rytmy hrané na africké bubny djembe, dundun a Kenkeni, uvidíte exotické i neexotické tanečníky v originálních kostýmech.

 
MG Dance
Taneční skupina MG Dance z Ostravy je složena z profesionálních tanečníků, kteří se tanci věnují od mala, bývalých i současných mistrů ČR jak v latinskoamerických tancích, tak v tancích karibských - salsa, merengue, bachata a jiné.
V roce 2011 se Jakub Mazůch a Michaela Gatěková jako první český pár v historii probojoval až do finále na Mistrovství světa v tanci SALSA.
Pořádáme taneční kurzy pro širokou věkovou i výkonnostní veřejnost - společenské tance (latina, standard), salsa, merengue, bachata, reggaeton, kuduro a jiné. Jsme hosté různých festivalů (např. v roce 2011 vystupování na koncertě světoznámé kapely Buena Vista, letos na COLOURS OF OSTRAVA, Festival v ulicích apod), vystupujeme s našim uměleckým program na různých večírcích, plesech, přehlídkách, promo akcích a tvoříme show tzv. "na klíč" dle představ pořadatele. - Kankán, Charleston, Moulin rouge....
Více info, videa a foto na:
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.mgdance.cz
Celý článek...
 
RUBEN-DANCE
p1019238.jpg RUBEN-DANCE je seskupení profesionálních tanečníků a instruktorů přímo z Karibiku, kteří karibské tance předávají jako umění, tradici a svou kulturu zde v Čechách již od roku 1996.

Nabízíme vám vysokou kvalitu tanečních vystoupení, párty, miniškol zábavnou formou, krátkých a euforických tanečních animací, pravidelných tanečních kurzů, víkendových workshopů s našimi instruktory a také s pozvanými dalšími špičkovými profesionálními tanečníky ze zahraničí.

Také nabízíme celovečerní hudebně taneční akce karibských tanců s originálními kapelami a dj´s z Latinské Ameriky na veřejných nebo firemních a soukromých akcích po celé ČR.

Karibské tance předvádíme na správnou hudbu, které odpovídá prezentovaný tanec i choreografie a ladí i stylové kostýmy.


Celý článek...
 
TRADICIÓN - grupo de baile
samba_bruna.jpg

Taneční skupina TRADICIÓN vznikla již v roce 2002, jako první taneční soubor toho stylu, spojením skvělých tanečníků např. z Kuby, Brazílie, Dominikánské republiky, Angoly, Velké Británie a samozřejmě těch nejlepších z pražské taneční salsa scény  i celé České republiky.
Celý článek...
 

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku