logo serveru  
   
Podmínky
Napsal Administrator   
Server SalsaPortál je zaměřen výhradně na salsu a není možné zde prezentovat informace se salsou nesouvisející. Jelikož salsa znamená omáčka, jsou povoleny také spřízněné tanceční styly jako Merenque, Bachata, Argentinské tango, Cha-cha, Samba, Zouk, Afro a případně další.

Jak už jste se jistě dočetli, prezentaci na SalsaPortálu je možné mít zdarma.

Chcete-li být pravidelným inzerentem, napište svou žádost na adresu rekace a bude vám vytvořena registrace a přidělena práva na vkládání článků. Před prvním vložením článku si přečtěte pokyny (návod k psaní). Po odeslání není článek automaticky zveřejněn, ale čeká na schválení, k němuž dojde zpravidla během 24h. Vkládání článků je intuitivní a praxe ukázala, že jej zvládají i počítačově méně zkušení jedinci :)

Máte-li zájem zveřejnit článek jednorázově nebo máte zájem pouze o trvalou prezentaci v některé sekci (učitelé, kluby, skupiny...), pošlete info na adresu redakce.

Pokud nemůžete či spíše nechcete články vkládat sami, pošlete podklady na adresu redakce - počítejte však s několika denním zpožděním stejně jako s možností, že článek zveřejněn vůbec nebude či ve zjednodušené podobě (záleží na obsahu článku, časových možnostech redakce, atd..) Pokud se chcete zmíněným nepříjemnostem a nejistotám vyhnout, zvažte ještě jednou vlastní vkládání článků, případně můžete také požádat o zpoplatněné vložení článku.

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny


Tipy:

  • Vkládáte-li článek, snažte se jej vložit tak, aby šel bez úprav zveřejnit. Vložíte-li obrázek, který je 3x větší než editační okno, hloubavější povahu napadne, že je něco špatně.
  • posíláte-li podklady mailem, posílejte je v co nejjednodušší formě. Posíláte-li obrázky, nesnažte se nikoho hromit kvalitou vašeho fotoaparátu, ale radeji fotky zmenšete alespoň na 800x600px. Kolika megový mail pošlete, minimálně tolik dní zpoždění si vykoledujete ;)
Ceník:

Jak už jste se jistě dočetli, prezentaci na SalsaPortálu je možné mít zdarma (opakování matka moudrosti).


Pouze několik nadstandardních služeb pro náročné je zpoplatněno:

   
Zpoplatněné vložení článku redakcí
(viz podmínky)
300,-
Nadlimitní zveřejnění článku
(viz podmínky)
300,-
Přednostní pozice
garantovaná přednostní pozice článku na titulní stránce
barevně zvýrazněná
max 2 přednostní články současně
1.000,- / 14dní
   
Sloupcový baner
Rozměry: 135x70px
5.000,- / rok
Top banner
Rozměry: 468x60px
2.500,- / měsíc
   
Mailing, soutěž a jiná zvýhodněná propagace
dohodou
   
   
   

 
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku