logo serveru  
   
Reportáže
Latino festival Urbano (Spring edition) VIDEO !!
Napsal Urbano production   
Úterý, 27 březen 2012
Kdo nebyl na Latino festivalu Urbano (spring edition) může zde vidět jak to probíhalo a první Cali salsa vystoupení v ČR !!

Zároveň Vás všechny chceme pozvat na hlavní

Latino festival Urbano 15. - 17.6.2012
Registrace spuštěna: www.urbanofest.cz
 

Video report Latino Festival Urbano 2011
Napsal Urbano production   
Úterý, 12 červenec 2011

Po úspěšném 2.ročníku Latino Festivalu Urbano jsme pro Vás připravili videoreportáž, která rozhodně stojí za to a mapuje skvělou atmosféru a světový program festivalu.  Urbano pro Vás připravuje další speciální eventy a také 3.ročník festivalu, který bude opět zážitkem pro všechny fanoušky latinské muziky. Těšíme se na vás na dalších Urbano eventech.

www.urbano.cz

www.urbanofest.cz


 

Mambo 5 star festival - mini reportáž a videa z vystoupení
Napsal Matouš   
Pátek, 29 duben 2011
O velikonočním víkendu se v Praze konal Mambo 5 star festival (první ročník). Byl jsem jenom na páteční a sobotní párty a rozhodně jsem nelitoval. Atmosféra dobrá, spousta výborných tanečnic, pár dobrých show. Lidí bylo spíš míň (ale ne málo), ale řekl byc že sázka na velikonoce se nevyplatila a lidi jeli raději za rodinama nebo chytat bronz mimo Prahu.

Celý článek...
 

Mistrovství ČR SUT v salse 2010 - výsledky a rozhovor s pořadatelem
Napsal Matouš   
Sobota, 20 listopad 2010
Mistrovství ČR SUT v salse se konalo 13.11.2010 v městečku Chrast pod záštitou Svazu učitelů tance ČR. Jedná se o jedinou otevřenou soutěž v salse v ČR. Soutěž již má určitou tradici a je pořádána pravidelně již několikátým rokem, ačkoli salsa komunitou je úspěšně ignorována, krom občasné pozornosti některých instruktorů salsy, kteří chtějí získání titulu využít jako reklamu.

V článku najdete výsledky letošní soutěže, seznam účastníků i porotců a hlavně rozhovor s hlavním organizátorem.
Celý článek...
 

Reportáž z festivalu Horúcé Tatry
Napsal Matouš   
Sobota, 06 listopad 2010
tatry2010_final_web.jpgPřed pár týdny (půlka října 2010) jsme s partičkou lidí z Prahy vyraziili na festival pořádaný Norikou v srdci Nízkých Tater poeticky nazvaný Horúce Tatry. Název byl dozajista ironický, protože nás přivítaly teploty pod bodem mrazu :). Na tento festival jsem jel z části kvůli touze vypadnout na pár dní z Prahy a okusit turistiku po hřebenech Nízkých Tater. Druhým tahákem pak byl Alberto Valdes a třetím pak touha poznat slovenskou taneční scénu. A ani jedno nezklamalo! Slunce hřálo a čtvrteční celodenní vejlet se vydařil, Alberto měl 4-5 výborných kurzů, ze kterých jsem si snad i něco odnesl, hlavně velkou dávku inspirace. A slovenská taneční scéna je fantastická! Spousta výborných, hezkých :-) a většinou k tanci svolných tanečnic. Co víc si přát?


Celý článek...
 

Jaké bylo Mnichovské Cubamemucho
Napsal Hana Hercherová   
Pátek, 09 duben 2010
Přežili jsme to!
I tak by se dala lapidárně shrnout naše účast na putovním festivalu kubánské kultury Cubamemucho letos v březnu v Mnichově, který se v rámci této značky každoročně koná i na dalších místech zeměkoule.
Celý článek...
 

Recenze na koncert Los Van Van v Praze
Napsal Matouš   
Úterý, 06 duben 2010
289_losvanvan_gruppe.jpgVelké salsa orchestry nejezdí do Čech příliš často, proto byl koncert skupiny Los Van Van takovým svátkem české salsa scény. V paláci Akropolis se sešla velká část pražské i mimopražské salsa-taneční komunity a člověk potkával známé tváře prakticky na každém kroku. Všichni natěšení a zvědaví na legendární kubánskou kapelu, která je jedním ze zakladatelů jednoho z hudebních žánru salsy: kubánské timby. O Los Van Van se před koncertem psalo poměrně dost, přeci jenom bez ohledu na reputaci kapely je velký problém nahnat lidi na koncert s cenou lístků mezi 600 - 800 Kč. Navíc v prostředí, kde jsou lidi zvyklí a spokojení s tancováním na reprodukovanou muziku. Ale povedlo se a lidi přišli! Nebylo úplně narváno, ale lidí bylo dost na solidní atmosféru

Celý článek...
 

Recenze na koncert Caribe v K4
Napsal Matouš   
Úterý, 09 březen 2010
Caribe, foto Jan Krasňan 17. února se v K4 sešla partička pánů v bílých oblecích. Nejednalo se o čísníky ... ty v tomhle studenstkém klubu stejně nevedou, ale o členy kapely Caribe. V našich luzích a hájích hrajou jako jedni z mála salsu.


Celý článek...
 

Pragasón en el Rincon
Napsal Jorge Concepcion   
Sobota, 23 květen 2009
Milí salseros,
jmenem skupiny Pragasón chci poděkovat všem, kteří nás poctili navštěvou a tancem minulý čtvrtek v klubu Rincon latino.Také bych moc poděkoval Vlastě a Mandymu, kteří nám umožnili hrát v Rinconu.V neposlední řadě, barmanům Josému a Samuelovi, kteří celou dobou tancovali za barem při práci a tím nakazili všechny dobrou náladu, a Lazarovi, který nám pomohl  při vybírání vstupného.
Atmosfera byla báječná a všichni tančili na všechny písničky. Jednou větou to vystihla jedna z tanečnic, když se vyjadřila k písničce Quimbara: Byl to masakr!
Losovali se vstupenky a byli odměnění CD Pragasón Live dva přítomní salseros, třetí CD si odnesla krasná salsera(Hanka?), která pomohla s losovaním.
Už se těšíme na příští vystoupení v Rinconu a doufáme, že i vy nás navštivíte tam.
prozatím, můžete nás také vidět v Klubu Popocafepetl na újezdě.
Pro více informace - www.pragason.com
 

Napsali o nás - Brazílie v Praze
Napsal Michal Lezo   
Úterý, 30 září 2008
Přečtěte si co napsali o kurzech Samba Axé s Márciem Slamem.

alive_magazin.jpg ALIVE magazín 21
Dostanete ho zdarma na vaší univerzitě!
Nebo si ho prolistujte online zde.

Brazílie v Praze

Každý z nás sní o tom zajet si alespoň jednou za život do některé z takzvaných exotických
zemí. Ne každý na to má dostatek času a financí. Rozhodla jsem se proto pro trochu jinou variantu, poněkud přístupnější… Poznat Brazílii na vlastní kůži v centru Prahy


Celý článek...
 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 20 z 29

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku