logo serveru  
   
Cíl projektu
Napsal Administrator   
Server SalsaPortal vznikl za účelem sjednotit salsa scénu v ČR a na jednom místě nabídnout návštěvníkům kompletní přehled o všem, co se u nás děje. Aby mohlo být dané úplnosti dosaženo, podmínky jsou nastaveny tak, aby nediskriminovali skutečně nikoho. Ano, prezentace zde na SalsaPortal.cz je ZDARMA.

Jelikož je úplnost hlavním cílem, možnost prezentace byla, je a vždy bude zdarma. Není vyloučeno, že budou zpoplatněny nadstandardní služby jako bannery, pořadí apod.. Vždy ale bude možnost mít zde prezentaci zdarma.
Aktuální podmínky a pravidla naleznete v článku Podmínky

Možná se ptáte, jak je možné na takovém webu vydělat a zbohatnout, když je vše zdarma? Inu, možné to doopravdy není. Ovšem nemusíme vše dělat pro peníze. Ctím v tomto směru myšlenku open source & free software a beru toto jako svůj přínos komunitě. Proto je také celý server vybudován na open source redakčním systému Joomla! (dříve Mambo), který je mimo jiné názornou ukázkou Open Source Matters.
Jaký je váš přínos pro komunitu či lidstvo? ;)

Práce na webu takového rozsahu je dost a volného času málo, proto uvítám jakoukoli pomoc. Možností jak pomoci je mnoho a rozhodně nemusíte umět zrovna programovat, ovládat HTML nebo jiné tajuplné praktiky. Každý jistě dokáže něčím přispět. Můžete např. psát články (recenze), stát se redaktorem či editorem a pomáhat s vkládáním článků méně zdantým jedincům, být aktivnější v diskuzi a pomáhat lidem pokládajícím dotazy. Vyfoťte nějaké fotky do galerie, zašlete náměty na vylepšení a nové funkce. Umíte-li kreslit, našla by se práce pro dobrého grafika. A cokoli dalšího vás napadne, s čím by jste mohli pomoci. V případě zájmu se určitě ozvěte.

Máte-li vlastní stránky, přidejte na ně banner propagující SalsaPortál. Nemáte-li vlastní stránky, propagujte SalsaPortál alespoň ústně a povězte o něm svým přátelům.

Pro spolupracovníky je možné zajistit i hmotné odměny ve stylu volných vstupenek na akce či kurzy apod.


Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku