logo serveru  
   
TRADICIÓN - grupo de baile
Napsal TRADICIÓN - grupo de baile   
samba_bruna.jpg

Taneční skupina TRADICIÓN vznikla již v roce 2002, jako první taneční soubor toho stylu, spojením skvělých tanečníků např. z Kuby, Brazílie, Dominikánské republiky, Angoly, Velké Británie a samozřejmě těch nejlepších z pražské taneční salsa scény  i celé České republiky.

TRADICÓN je u nás největší  a nejzkušenější  taneční skupinou, zaměřenou na exotické tance Karibiku (Salsa), Brazílie (Samba), Argentiny (Tango), atd., což dokazují  nejen stálá angažmá v La Bodeguita del Medio a  La Casa Argentina, ale i řada dalších profesionálních akcí.
luciene_tropicana.jpg p1010440b.jpg
pachanga.jpg

TRADICIÓN má ve svém repertoáru širokou nabídku choreografií, zejména tradičních a původních latinsko-amerických tanců, od sólových, přes párové, až po skupinové vystoupení.
samba_lili.jpg salsa_romantica.jpg
samba_batucada.jpg

Jednotliví členové mají za sebou mnohaleté zkušenosti, nejen z latinsko-amerických tanců, ale i z Afro dance, moderního, společenského či klasického tance a světových Salsa kongresů, o které se s vámi rádi podělí ve svých tanečních kurzech.

tradicion.jpg
lo_cubano_sula.jpg salsa_roja.jpg

TRADICIÓN úzce spolupracuje také s hudebními skupinami, se kterými tvoří komponovaný program. V kubánském  rytmu je to skupina CARISMA-música latina a v rytmu brazilské samby TAM-TAM BATUCADA .
rumba.jpg
samba_magalenha.jpg
carmen2.jpg

Máte-li zájem o naše vystoupení nebo taneční kurzy, navštivte naši domovskou stránku www.tradicion.cz, kde můžete shlédnout širokou nabídku choreografií a programu.

Kontakt - Pavla Cibulková

Telefon:
+420 602 200 300

E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Web:
www.tradicion.cz
 
< Předch.

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku