logo serveru  
   
CARISMA - música latina
Napsal TRADICIÓN - grupo de baile   
carisma_-_tituln.jpg„Charisma“ přesně vystihuje kouzlo této latino kapely, složené z vynikajících hudebníků z celé Latinské Ameriky.


S talentovanou a krásnou zpěvačkou Veronikou, jejíž temperament si s Latinos v ničem nezadá, dovede tato skupina vytvořit opravdu autentickou atmosféru a dynamickou show.

 

veronika_petr_stefano.jpg veunka.jpg vystoupen_vclavsk_nm.jpg

 


Latinskoamerická a kubánská hudba je základem bohatého repertoáru kapely, kde najdete písně např.Glorie Estefan, Marcely Morelo, nebo Natalie Oreiro a které můžete slyšet jak v tradičním provedení, tak s příměsí dalších moderních stylů. O staré známé tradiční latino songy (Guantanamera apod.).vás kapela Carisma neošidí.


vystoupen_ofn.jpg veronika_ofn.jpg carisma_09.jpg

 

Skupina vystupuje jak v orchestrálním složení, tak v komroní sestavě, která jí ovšem nikterak neubírá na kouzlu a kvalitě a také pravidělně spoluprracuje s taneční skupinou TRADICIÓN, se kterou tvoří komponované programy vhodné nejen pro malé firemní párty, ale samozřejmě také pro velké sály

 

carisma_riverside.jpg ronald.jpg
carisma_show.jpg

 

 

Stálým angažmá skupiny jsou partnerské restaurace La Bodeguita del Medio a La Casa Argentina, kde hudebníci pravidelně vystupují


Kontakt: carisma@musicalatina.cz

Pavla Cibulková: +420 602 200 300

Více informací naleznete na www.carisma.cz

 
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku