logo serveru  
   
Ruben Peguero  taneční kurzy
Napsal Pavel Říha   
ruben_vanoce.jpgPřejeme vám veselé svátky vánoční, a při té příležitosti jsme pro vás připravili překvapení v podobě losování. Stačí když pošlete do 22. 12. do 16:00 hod. na adresu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny e-mail ve tvaru: vaše jméno a příjmení, tel. číslo, e-mail. a můžete vyhrát taneční kurz u Rubena.

Losování se bude konat veřejně 22. 12. v klubu Mánes, Masarykovo nábřeží 250, Praha 1 ve 21:15 hod. Nemusíte být losování přítomni, výherce obratem telefonicky kontaktujeme a výhru předáme do druhého dne.

K vánocům buďte štědří a darujte radost, zdraví a štěstí. To všechno se vám podaří, když dáte pod stromeček voucher s tanečním kurzem od Rubena. Voucher s kurzem salsy je originálním dárkem, kterým tentokrát vaše blízké určitě potěšíte a mile překvapíte.

V případě, že chcete mít jistotu, že voucher jako vánoční dárek pro své blízké určitě získáte (protože výhra může být jen jedna, ale vouchrů pro vás máme připraveno více), objednejte si jej již nyní na mailové adrese Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny za 1350,- Kč a pokud pak vyhrajete právě vy, peníze vám vrátíme.

Nenechte štěstí náhodě a vyjděte mu vstříc!!!

Děkujeme a ještě jednou přejeme krásné vánoční svátky!!!

Kontakt:
Ruben: tel.: 776 337 877; e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku