logo serveru  
   
Brno: Salsa trochu jinak?
Napsal Pavel Říha   
dejavu_big.jpgNa tanci zvaném salsa je krásné mimojiné to, že má tolik stylů, odstínů, podob... V Brně a okolí je jaksi tradičně zavedena salsa kubánská, která má své nesporné kouzlo, koneckonců ji všichni často a rádi tančíme. Je však možné, že byste rádi ochutnali i z jiného soudku, třeba některý ze stylů, které jsou velmi oblíbené zejména na západ a jih od našich hranic. Pokud vás zajímá, co obnáší pojmy jako puertorican salsa či salsa linea, tak možná právě pro vás jsme připravili předvánoční, řekněme ochutnávkový kurs těchto stylů, které bychom rádi pomohli v našich končinách rozšířit, neboť si to dle našeho názoru zaslouží.

Náš kurz se uskuteční v krásném prostředí stylové restaurace Deja vu, nacházející se na Srbské ulici č.4 v Králově Poli, tedy s dobrou dostupností MHD a s naprosto vynikající kuchyní...:-) Kurz bude čtyřdílný, dnem konání neděle a první lekce se uskuteční již 26.11.2006 od 17 hodin. Délka trvání jednotlivých lekcí bude 150 minut, přičemž hodinu se budeme učit, půl hodiny strávíme odpočinkem u malého rautu, připraveného kuchařem, další půlhodinu se budeme ještě učit a závěrečných 30 minut strávíme opakováním, ošetřováním raněných apod....
Kapacita kurzu je 6 - 10 párů, abychom zaručili dostatečný individuální přístup pro každého účastníka a taky abychom se nezabili.
Není nutné se hlásit v ucelených párech, neboť se budeme různě střídat, aby jste se vše opravdu naučili. Pokud nemáte protějšek, napište se do diskuze pod článkem a touto cesto snad z osamělců utvoříme páry.
Jedinou podmínkou z naší strany je vaše elementární znalost základních kroků a figur salsy, samozřejmě i schopnost ji tančit, nejlépe správně do rytmu...;-)
Cena za celý kurz je 880,- Kč na osobu a zahrnuje naše lektorné, občerstvení kromě nápojů (ty jsou ke koupi na baru) a střechu nad hlavou.
Pokud budete mít zájem, tak po skončení poslední lekce, tzn. v neděli 17.12.2006, můžeme bezprostředně po lekci pokračovat malou párty, jelikož prostředí je k tomu jako stvořené...

Přihlášky posílejte na email Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Těšíme se na vás! :-)

Luděk a Pavla
www.salsabrno.cz
  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku