logo serveru  
   
Letni kurzy Salsy a BODYMOVEMENT & Styling pro damy a pany s Mediterranean Salsa!
Napsal Pavel Říha   
ja-a-bebe3.jpgMilí přátelé salsy,
Blíží se léto a není vhodnější období pro začátek salsy, která je přímo stvořená pro žhavé letní večery. Začněte léto něčím novým, přijďte si zatančit, poznat nové přátele a možná i známost....
Nenechte si ujít zábavu plnou energie, nálady, úžasné hudby a atmosféru okořeněnou středomořským temperamentem.

 
andrea2.jpg Připravili jsme pro vás nové kurzy zaměřené hlavně na začátečníky. Naučíme Vás vše od základních kroků až po nejtěžší, ale nejhezčí variace a věřte, že brzy tomuto nádhernému a vzrušujicimu tanci propadnete!

Nemáte partnera či partnerku? Nevadí, přijďte sami!!! Kurzy nejsou omezené věkem, pohlavím ani národností. Jsme si jisti, že vás salsa bude bavit :)

Začatečníci I.:

23/5 - 27/6/07 středa od 20h - 22h ářčáářv klubu Tropison (OD Kotva, 5.patro)
(6 x 2hod za 1.500,-)Začátečníci II.:

24/5 - 28/6/07 čtvrtek od 20h - 22h v tanečním studiu "Modre Nebe" (Elišky Krásnohorské 6, praha 1, ulice paralelni s Pařížskou)
(6 x 2hod za 1.500,-)

Pokročilí II. - Rueda de Casino:
22/5 - 10/7/07 útery od 20h - 22h v tanečním studiu "Modre Nebe" (Elišky Krásnohorské 6, praha 1, ulice paralelni s Pařížskou)
(8 x 2hod za 1.750,-)
Samozřejmě i k letním kurzům otevíráme oblíbený ''Bodymovement & styling'' , který se těší velkému zájmu jak žen tak i mužů.
Nenechte si ujít kurz, ve kterém si můžete rozšířit a zlepšit své taneční schopnostia pohyby, roztančit celé své tělo a současně si zlepšit kondici.
Kurz je plný nových nápadů a je zaměřen stejnou mírou pro "nováčky" v bodymovement & styling i pro pokročilejší z předchozích hodin nebo kurzů podobného charakteru.

Připravily jsme pro vás jedinečnou kombinaci latinsko-amerických rytmů od salsy přes merengue, bachatu, reggaeton s prvky lambady-zouk až po cha-cha-cha.

Objevte s námi široké možnosti pohybu, zdokonalte svou techniku a vytvořte si svůj vlastní originální taneční styl.

Tento kurz je určen ženám i mužům, začátečníkům i pokročilím. Pojďte si s námi


  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku