logo serveru  
   
Dance Life Expo nabídne workshopy pro tanečníky a zábavu pro veřejnost
Napsal Administrator   
sportlife_banner_468x60px.gif


80 workshopů různých tanečních stylů s českými i zahraničními hvězdami nabídne od 4. do 6. listopadu letošní Dance Life Expo. Ty si užijí jak tanečníci, tak ti, kteří si teprve chtějí vyzkoušet základní kroky. Na výstavišti se navíc odehraje několik tanečních soutěží, které budou zajímavou podívanou nejen pro profesionální tanečníky, ale i veřejnost. Například v sobotu večer se utkají nejlepší pole danceři na X-POLE Pole Battle Championship.

 


Hlavním lákadlem je pak soutěž IDF European Championship, na které uvidíte tanečníky z mnoha zemí. Těšit se můžete třeba na 120 tanečníků z Maďarska. Ti se utkají hned v několika kategoriích. Pro české tanečníky je tato soutěž navíc jedinou šancí, jak se nominovat na mistrovství světa, které se koná příští rok v Maďarsku.


Všichni si pak určitě užijí i sobotní pokus o překonání českého tanečního rekordu s Jakubem Kohákem, Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem. Ti už pilně trénují kroky do rytmu písně Smooth Criminal od Michaela Jacksona. Hned po něm následuje stepařský flash mob.


Zábava nekončí ani večer. V pátek a sobotu následuje taneční párty PRIGL HALL. Roztančí vás třeba belgický DJ Marco Bailey nebo Jaggs z Nizozemí.


Všichni tanečníci i fanoušci tance se tak na začátku listopadu rozhodně nudit nebudou. Pokud chcete vědět více informací, sledujte web www.dancelifeexpo.cz, kde se dozvíte více.

 
Diskuze (0 příspěvků)

Počet komentářů: 0
< Předch.   Daląí >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouąkem na facebooku