logo serveru  
   
Afro-Bailar Prague Festival 2012
Napsal Afrobailar Festival   
Již nyní probíhají přípravy na 3.ročník hudebního a tanečního multikulturního festivalu Afro-Bailar, který se bude konat ve dnech 1. - 4.11.2012 v Praze.

Festival nabízí spoustu afro-latino hudby a tance. Těšit se můžete na 4 party plné koncertů mezinárodních umělců, tanečních show a na 3 dny plné tanečních workshopů.


3.ročník festivalu proběhne v nových prostorech se 2 sály, kde budou v odpoledních hodinách probíhat taneční workshopy. Vítáni jsou všichni od začátečníků po pokročilé v těchto stylech - Zouk pod vedením Carlose Da Silvy, Salsa, Kizomba, Semba, Coupé-Decalé, Západoafrický tanec, Samba de Gafieira, Lambaerobica, Breakdance a nově i Dancehall, kuduro-decalé, zumba a další.

Večer následují party v obou sálech s našimi mezinárodními DJs, koncerty, tanečními show, tombolou atd.

Připravena pro Vás bude i výstava, trh, na kterém si můžete zakoupit různé oblečení, taneční boty a doplňky či podpořit některou z charitativních organizací, které se budou také účastnit.

Na našich stránkách mámě první potvrzené umělce, kterých přibude v průběhu začátku roku spolu s detailním programem.  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku