logo serveru  
   
Vlado El Corazon
Napsal vlado olaf   
vlado.jpg
Vlado El Corazon - TANEC V SRDCI

Vlado, který dostal své taneční jméno "El Corazon" (protože tančí srdcem) od svých latinsko-amerických přátel, je temperamentní tanečník maďarsko-slovenského původu s vrozeným citem pro rytmus. Pochází z rodiny tanečníků a muzikantů, jejíž kořeny sahají do Maďarska ke slavnému houslistovi Rinaldovi. Svým vzhledem a hlavně přirozeným tanečním projevem připomíná Latinoameričana. Salsou se zabývá cca od roku 2001. Předtím tancoval v souboru lidových tanců, založeným jeho otcem. Věnoval se disco tancům s latino prvky a také funky.

Vlado je trpělivý a nenechá Vás být, dokud se něco nenaučíte! Bude s Vámi procvičovat tanec na svižnější rytmy i volnější salsu romantiku. Pro Vlada je typický volný styl a přirozenost. Taneční pohyby jsou uvolněné, nenásilné a s prostorem pro vlastní kreativitu. To vše je důležité pro opravdový požitek z tance. Z výuky, kde nechybí pořádná dávka nápaditosti a temperamentu, čiší nadšení a radost.

Přijďte se na Vladovy kurzy naučit tančit Salsu Cubanu, poznat nové přátele z celého světa, načerpat dobrou náladu a energii.


www.tanecvsrdci.cz
 
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku