logo serveru  
   
Juan Carlos
Napsal Juan Carlos Enriquez   
juan.jpg
 

Juan Carlos Enriquez Fernandez

Taneční škola Amblar, lektor salsy


Tento charismatický člověk se narodil v Rancho Velóz na Kubě. Latinsko-americké hudbě se věnuje již od dětství a jako Kubánec má tento dynamický a inspirující styl muziky a tance přímo v srdci.


S výukou salsy má bohaté zkušenosti, věnuje se jí již od roku 1984. Od roku 1996 pak přímo v České republice. Juanova výuka má velmi osobitý charakter, stejně jako on sám. Salsa pro něj není jen tanec, ale životní styl, což dává každé z jeho lekcí její jedinečný náboj. Juan klade důraz na kvalitní zvládnutí základů tak, aby se studenti cítili sebejistě a mohli do salsy následně promítnout svůj vlastní styl. Jako lektor bývá oceňován pro svoji schopnost jít do detailu a nalézt zdroj problému. Ale především - naučí vás, že salsa není jen o technice. Salsa je také o schopnosti okouzlit ženu a dát jí pocit výjimečnosti. Zapomenout na starosti a užít si radost z pohybu.


Po dobu své kariéry Juan zvládl mnohé, například založení Latino Club Tropison v roce 2003 (později Palanca), kde řadu let vyučoval salsu i další taneční styly. V současné době je spoluzakladatelem naší taneční školy Amblar, kde působí také jako lektor salsy.


Aktuální informace o vypsaných kurzech, individuálních lekcích, fotografie, plánované akce nebo recenze naleznete na oficiálních stránkách školy.


www.amblar.cz 
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku