logo serveru  
   
El Ivanko - SalsaDisiac
Napsal Pavel Růžička   
elivanko.jpg

"El Ivanko - Krstny otec SalsaLinea v Cechach"

Jako první začal v krajinách bývalé východní Evropy v roce 1998 propagovat a vyučovat styl salsy, který se nazýva SalsaLinea, s rytmickým vyjádřením na jedničku, nebo na dvojku (Mambo on 2). Posléze našel svůj vlastní styl, který pojmenoval S.E.C.S. salsa (Sensual Energy of Club Salsa), a který v současnosti aktivně vyučují a dále rozvíjejí přední učitelé salsy Michal a Daniela Sejkorovi. Styl S.E.C.S. salsa El Ivanko později dál přetransformoval do svého dnešního stylu SalsaDisiac (Tvůj Afrodisiac).

Pro styl El Ivanka je typická citlivá komunikace mezi partnery během tance, neutíchající pohyb těla (tumbao) vyjádřující mnohovrstvový rytmus salsy. El Ivanko s oblibou zdůrazňuje, že dvě třetiny odpovědnosti za tanec spočívají na ramenou mužů. Ti musejí poskytnout partnerce pocit dobrodružství, zároveň ale také bezpečnosti, a samozřejmě velké smyslnosti. Na oplátku pak mají tu čest a štěstí tančit s partnerkou, která se cítí být tou nejkrásnější, nejpůvabnější, “nejsexy” na světě.

Své pedagogické zkušenosti získal El Ivanko z působení v Londýně, Bratislavě, Praze, Varšavě, Moskvě, Budapešti a Cali.
Jeho heslo "Zaručí, že naučí" vyjadřuje El Ivankovo přesvědčení, že když má někdo v srdci ten správný zápal pro salsu, pak s metodickým, zkušeným a trpělivým instruktorem se výsledek pokaždé dostaví.

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.salsadisiac.com
 
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku