logo serveru  
   
Angelo Repilado
Napsal Angelo-salsa   
2140228_85_sq.jpg

Angelo Repilado

Přední instruktor a tanečník kubánské salsy v ČR.V jeho tanečním projevu se snoubí afrokubánský cit pro rytmus a latinský temperament. Jeho ohromná muzikálnost pramení i z faktu, že je potomkem velikána kubánské hudby, Francisco Repilada (Compay Segundo), který dokázal se svými hity jako Chan Chan (Buena Vista Social Club) roztančit celý svět.

Angelo se tanci věnuje od dětství, v mládí se účastnil tanečních soutěží a tančil v tanečních skupinách různé taneční styly. V Praze vede kurzy od roku 2001.

Na kurzech Angela Repilado "ochutnáte" salsu tak, jak se tančí na Kubě a velmi pravděpodobně na vás dýchne i srdce unášející a pulsující atmosféra filmu Buena Vista Social Club.

Snahou Angela je naučit své studenty tančit srdcem a naslouchat a porozumět této, na rytmus tolik bohaté, hudbě. Pokusí se zasvětit vás do jemných nuancí přirozeného "latino" pohybu a nechat vás proniknout do tajů kubánské taneční duše.

Angelo tančí nejen salsu, v jeho repertoáru najdete také kubánskou rumbu, kubánský folklor, son, rueda de casinu, bachatu aj. tance.Proč tedy tančit salsu? Angelo na to má jednoduchou odpověď:
"Salsa je prostě to nejvíce! Může se tančit sólo, stejně tak v páru a v jakémkoliv věku. Navíc její rytmus, pestrost a elegance z ní činí nezaměnitelný tanec! Však přijďte a uvidíte, zda vás taky náhodou nechytne ono mazlivé "Chiqui chiqui pa..!!!"

 

S kým jiným tančit kubánskou salsu než s pravým kubánským tanečníkem?
Angelo provozuje vlastní taneční prostory Casa Angelo
na adrese Fr. Křížka 25, Praha 7.
Podívejte se, jak to u nás vypadá:
http://www.angelo-salsa.cz/news/otevirame-vlastni-prostory-podivejte-se-na-fotky-/header4.jpg


logo_final.jpg
 

 

 


www.angelo-salsa.cz
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
tel. 602 691 465

Informace o kurzech naleznete na
http://www.angelo-salsa.cz/prehled-kurzu/


Ukázky z našich vystoupení naleznete zde:

http://www.angelo-salsa.cz/fotogalerie-z-nasich-aktivit/


 
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku