logo serveru  
   
Tábor
Napsal Administrator   
Salsa v Táboře v tanečním klubu 6dance.

Salsa pro veřejnost se v Táboře vyučuje v tanečním klubu 6dance. První kurz pod vedením Hanky Stehlíkové a Petra Šímy začal v říjnu 2006 v Hotelu MAS v Sezimově Ústí, kde se učila jak sólová salsa - footwork, tak párová a casino rueda. V lednu 2007 přibyl další kurz- noví začátečníci, probíhající ve společenském domě Střelnice. Ten nebyl tak bohatý na mužské tanečníky, takže se zabýval především sólovou salsou.

Přes léto jsme se scházeli každý čtvrtek v Kulíkově kavárně na Tržním náměstí a od 19. hodin často až do půlnoci jsme nepřetržitě tančili. Každý tančil s kým chtěl a co chtěl.

V letošním roce probíhají každé úterý ve společenském domě Střelnice od 17. do 18. hodin tréninky mírně pokročilých - loňských lednových začátečníků a od 18. do 19. hodin mají trénink pokročilí. Ti dělají letos vystoupení, kam jsou zahrnuty všechny tři styly. Ve čtvrtek se od 17:30 do 18:30 opět vyučuje salsa pro začátečníky.
Jednou za dva měsíce za námi přijíždějí manželé Sejkorovi z Prahy, kteří mají v Praze vlastní salsovou taneční školu.

Každou neděli od 18. hodin si každý kdo chodí do nějakého kurzu může přijít své dovednosti procvičit na Taneční večery na Střelnici. V první hodině se tančí standard a latina, v druhé pak salsa, argentinské tango a bachata.

podívejte se na stránky klubu www.6dance.cz
 
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku