logo serveru  
   
Valentýnské losování - vyhrajte taneční kurz u Rubena!!!
Napsal ruben peguero   
salsa_val2003_01_68.jpgRuben Peguero – taneční kurzy vám přeje krásného Valentýna a při té příležitosti jsme pro vás připravili překvapení v podobě losování. Stačí když pošlete do 13. 2. do 12:00 hod. na adresu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny e-mail a do předmětu napíšete: vaše jméno a příjmení, tel. číslo, e-mail a můžete vyhrát 1 taneční kurz u Rubena pro 2 osoby v hodnotě až =6.000,- Kč.
V případě, že chcete mít jistotu, že poukaz jako Valentýnský dárek pro své blízké určitě získáte (protože výhra může být jen jedna, ale poukazů pro vás máme připraveno více), objednejte si jej již nyní na mailové adrese ruben@salsaonline nebo SMS na tel.č.: 776 337 877.
Cena poukazu: 1550,- Kč/1osoba nebo za 2750,- Kč/ 2 osoby v páru.

Losování se bude konat veřejně 13. 2. v tanečním sále World Class, V Celnici 10, Praha 1 ve 22:05 hod. Nemusíte být losování přítomni, výherce obratem telefonicky kontaktujeme a výhru předáme do druhého dne. Nenechte štěstí náhodě a vyjděte mu vstříc!!!

Těšíme se a ještě jednou přejeme krásného Valentýna!!!

Ruben Peguero.- taneční kurzySALSA_SAMBA_TANGO_FLAMENCO_...TANEČNÍ KURZY PRO VŠECHNY. Kontakt a více informace:
Ruben: tel.: 776 337 877; e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 
Diskuze (0 příspěvků)

Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku