logo serveru  
   
Darujte svému srdíčku k Valentýnu salsu!
Napsal Marcel Jurec - SALSA-CLUB.cz   
Na kurzech SALSA-CLUB.cz
Věnujte svému srdíčku to, po čem už dávno touží:

Dárkový poukaz na kurzy ve škole
SALSA-CLUB.cz!


Blíží se svátek zamilovaných a my všichni, co v něj věříme máme zase příležitost, záminku (ne-li dokonce povinost) udělat svému srdíčku vše, co mu uvidíme na očích. Ti co v moc Valentýna nevěří mají alespoň skvělou možnost vyžehlit si nějaký-ten průser. On se nějaký najde vždycky, že ano? (Třeba jenom zkuste zapomenout na Valentýna!)
Tak a konečně se dostáváme k pointě... jelikož jste všichni již návštěvou těhle stránek prokázali, že oba dva, nebo pouze vy, či naopak ona/on milujete tanec, máte možnost ji/ho obdarovat dárkem vskutku stylovým, neotřelým a krásným:

dárkovým poukazem na kurzy tance v naší škole!

Funguje to velice prostě - napíšete nám email se jménem obdarované(ho), zvolíte si cenu (běžně asi cena za kurz pro pár, ...a nebo jenom pro jednoho), a my Vám obratem zašleme krásný poukaz věnovaný té správné osobě. Poukaz není určen pouze pro jeden konkrétní kurz, nýbrž je platný po dobu 6 měsíců a zvolit si ten nejzajímavější a nejvhodnější kurz můžete třeba společně až dodatečně.
Jenom příliš neotálejte, pamatujte, že se svatý Valentýn opravdu rychle blíží - ať vše stihneme vyrobit, nechat vytisknout a včas zaslat!

Ještě, že nás máte, viďte?

Věříme, že se máte všichni moc hezky a že Vaše dárky a naše poukazy udělají mnoha srdíčkám ohromnou, ale fakt ohromnou radost!

S láskou Váš SALSA-CLUB.cz

Taneční studio a škola SALSA-CLUB.cz
studio: Lesnická 6a, Praha 5 - Smíchov (mapa)
gsm: (+420) 603 423 866
mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
web: www.salsa-club.cz
 
Diskuze (0 příspěvků)

Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku