logo serveru  
   
Tradicion - přípravka taneční skupiny
Napsal Pavel Říha   
tradicion_resize_doc.jpgMáte zájem věnovat se tanci na vyšší úrovni? Bavilo by vás veřejně vystupovat s taneční skupinou? Chtěli byste se učit latino tance od předních tanečníků české salsové scény? Taneční skupina Tradición, vítěz ankety Český Salsero 2005 v kategorii tanečních skupin, otevírá přípravný kurz pro pokročilé tanečníky.
Tento projekt je určen všem, kteří mají již několik kurzů za sebou, chtěli by dále pokračovat a učit se nejen různé druhy salsy, ale také další tance, se kterými skupina Tradición vystupuje. Přípravka vám sice automaticky nezaručuje členství, ale rozhodně zvyšuje vaše šance a získáte v ní mnoho návyků a dovedností, které jako vystupující tanečníci budete potřebovat. Náplní kurzu bude pohybovka, rytmika, charaktery jednotlivých tanců, styling, formace a samozřejmě figury a choreografie.

Kurz bude probíhat vždy v pátek od 18.00 do 20.00 v malém sále Euro Dance Center na Narodní 25. První hodina bude 23.2.07.

Cena 1.500,-Kč/osoba/ vždy za 6 lekcí.

Přihlásit se můžete na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nebo Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

P.S: Všem, kteří měli o tuto spolupráci již delší dobu zájem, se omlouváme, děkujeme za trpělivost a doufáme, že se uvidíme před zrcadly tanečního sálu
  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku