logo serveru  
   
Salsa pro dámy a slečny + bonus základy párové Salsy
Napsal Veronika Preislerová   

veronika_with_web_and_fb.jpgNerady cvičíte, ale rády byste se rády hýbaly za doprovodu dobré hudby a bez velkého přemýšlení? Tak to je tato aktivita pro vás přímo ideální! Kurzů se můžou účastnit slečny a dámy, ať už začátečnice nebo ty, co již znají salsu a rády by se naučily něco extra. Budeme se věnovat našemu tělu, poznávat nové pohyby, učit se přenášet kreativitu a radost do tance. Ten nejhezčí a nejpřitažlivější styling vychází z přirozenosti, naučíme se mít rády každý náš pohyb.

Na taneční hodince se naučíte spoustu kroků nejen Salsy, ale i Merengue, Bachaty a Cha-chy, probereme tzv. Body Movement, díky kterému rozhýbete celé tělo a naučíte se vlnit v karibských rytmech. Začneme od nuly, takže nemusíte mít žádné předešlé taneční zkušenosti a lekce bude aktivní, s sebou si rozhodně vezměte tričko na převlečení a pohodlné klouzavé boty. Podpadky nejsou podmínkou, jen podtrhují elegantí postoj. 

 

        *        V rámci tohoto kurzu budete mít možnost nahlédnout do základů párové Salsy, abyste mohly vklouznout do víru tance v případě, že byste se vydaly do latino klubu!

Přihlásit se můžete na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny Více info na: www.salsa-pro-zeny.cz nebo na tel: 605 244 687

Těšit se na vás bude Veronika Preislerová,

mezinárodní instruktorka, tanečnice a choreografka

 
Diskuze (0 příspěvků)

Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku