logo serveru  
   
ReOpening taneční školy Amblar
Napsal Amblar   

Latino? Tak jedině s rodilým rektorem! Nové kurzy salsy, bachaty, kizomby a zouku

V Taneční škole Amblar je nově kromě kurzů Salsa cubana na výběr také z dalších latino stylů: Bachata, Kizomba, Zouk nebo neotřelá Samba či Forro. Pro dámy nabízíme také pravidelné lekce Lady stylingu pro salsu a kizombu. Seznamte se s našimi novými lektory a kurzy:

kurzy André je z Brazílie, ale v Čechách už žije 4 roky. Díky svým rozsáhlým zkušenostem dokáže jako lektor nabídnout různorodé portfolio tanců: kizomba, zouk, bachata, samba, forro. Nové kurzy bachaty - Začátečníci - úterky 20h
Danays je původem z Kuby a v Amblaru se bude věnovat výuce salsa cubana tradičním způsobem pomocí konceptu La Clave - s důrazem na rytmiku a muzikalitu.
Nové kurzy salsy - Začátečníci - čtvrtky od 20:30
Nové kurzy salsy - Mírně pokročilí - čtvrtky od 19:00
kurzy
kurzy Absolvent prestižní kubánské taneční školy Escuela Nacional De Arte a náš další nový lektor salsa cubana pro začátečníky. Tentokrát ale v modernějším pojetí, které momentálně dominuje světové salsa scéně.

Nové kurzy salsy - Začátečníci - pátky od 17:30

Eduardo pochází z Brazílie a jeho energie je až nakažlivá! V Amblaru bude tím, kdo zavede první fitness kurz - brazilský LAMBAEROBIC, rytmické cvičení s latino prvky. Na kurzy chodí i muži!

Kurzy Lambaerobicu - Lambaerobicu - neděle od 18:00

kurzy
kurzy Naší oblíbenou lektorku Zulay už mnozí znáte z letního workshopu a lekcí Lady Stylingu pro salsu a bachatu. Nově nás ale zasvětí také do Stylingu pro Kizombu, lekce jsou vhodné i pro páry.

Lady Styling - Kizomba - pátky od 20:00 Lady Styling - Salsa  - pátky od 19:00            

Eric a DJ Chocolino. To je náš nový lektor v jedné osobě. Eric prošel školou Juana Carlose Enriqueze a povede kurzy salsa cubana navazující na jeho odkaz a figury. Těšit se můžete na dvě úrovně výuky.

Juanos salseros - 1 - středy od 19:00 Juanos salseros - 2 - středy od 20:30           

kurzy

Veškeré podrobnosti najdete na našem webu www.amblar.cz  

Krásné taneční zážitky přeje
Taneční škola Amblar

 
Diskuze (0 příspěvků)

Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku