logo serveru  
   
MILÉ DÁMY A SLEČNY NASTUPTE, DÁMSKÁ JÍZDA SE ROZJÍŽDÍ !
Napsal ruben peguero   
brona30b.jpgSrdečně vás vítáme stát se součástí naší dámské jízdy, která v České republice nemá obdoby. Čtyři instruktorky se postarají o to, aby jste měly z této jízdy co nejpříjemnější a co nejuspokojivější zážitky z tancování ( viz. foto ) :). Pokaždé vás uvítá naše "resident" instruktorka Broňa a k tomu ještě jeden speciální host. Těmito návštěvami nás poctí Danays Drake (Kuba), Ivania Rodriguez (Kuba) a Naria Gola (Angola) a budou nás provázet v rytmech salsy, merengue, samby, reaggeton, cha-cha-cha, bachata, conga atd. Pokud se trochu vyznáte na pražské salsa scéně, určitě mi dáte za pravdu, že naše Dámská jízda II. je beze sporu bezkonkurenční. Takže milé dámy neváhejte, taková jízda se nemusí podruhé opakovat.
Dámská jízda I. a II. začíná od 28.3.07 do 16.5.07, každou středu od 19:00 do 20:30 a od 20:30 do 22:00 hod. v Pizzeria Rugantino, Klimentská 40, Praha 1.

Další Rubenovy kurzy otvíráme také v březnu. Poznávací znamení "BŘEZEN DO KURZU VLEZEM ". Tentokrát je z čeho vybírat! Pro vaše první salsa kroky nabízíme současně tři kurzy pro začátečníky a dva pro mírně pokročilé. Pro dámy a slečny, které chtějí zdokonalit svou kočičí techniku, doporučujeme Dámskou jízdu I nebo II. Pro ty, kteří tančí trošku více, jsme připravili salsu pro středně pokročilé nebo salsu pro pokročilé. No a nakonec pro ty nej máme salsu pro nejpokročilejší. Naučíte se choreografie a můžete s námi vystupovat v naší amatérské taneční skupině. A teď perlička na dortu, což jsou kurzy brazilské samby se skutečným profíkem s tanečním vzděláním. Navíc kurzy fit a tradicional capoeiry s brazilským mistrem.
Místakonání a termíny najdete v kalendáři kurzů. TĚŠÍME SE NA VÁS!!!
Kontakt: Ruben, tel.: 776337877; e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku