logo serveru  
   
LAMBAEROBIK - KURZ TANEČNÍHO AEROBIKU
Napsal Pavel Říha   
thumb_jacqueline.jpgProžíváme tropické léto, s kterým bychom mohli snadno soutěžit s exotickou Brazílií. Proto jsme pro vás připravili speciální letní intenzivní kurz LAMBAEROBIKU, který vám zábavnou formou nejen pomůže srazit těch pár posledních deka do super sexy plavek, ale ještě se naučíte plno nových tanečních pohybů.

 

Tento druh aerobiku se tančí na brazilskou sambu pocházející ze severovýchodu země, kdy se na text písní tančí předem naučená choreografie, tedy pohyby vyjadřujete text písně. Dostane se na kroucení, vlnění i hopsání. Každý si může přizpůsobit náročnost kurzu podle svých možností, což znamená, že kurz je vhodný opravdu pro všechny. Vítání jsou i muži!

Jestli rádi hubnete tancem a ještě se při tom chcete dobře pobavit, určitě si nenechte ujít tento kurz, který bude veden naší brazilskou lektorkou Jacqueline, která pochází z Ria de Janeria. Jacqueline je nejen výborná instruktorka tohoto tanečního aerobiku, ale také vynikající sambistka slavné samba školy v Riu de Janeriu.

Kurz je připraven jako jednotlivé hodiny, to znamená, že nemusíte přijít pokaždé, abyste nezameškali probírané kroky. Každou hodinu se tančí jiná choreografie.

Kurz bude probíhat v luxusním fitness centru OASIS City, Václavské nám.36, Praha 1, 4.p. budovy Marks & Spencer (www.oasiscity.cz) a to v těchto dnech a hodinách:
Pondělí (7., 14., 21. a 28.8.) ……… 18:30 - 19:30
Středa (9., 16., 23. a 30.8.) ……….. 19:30 – 20:30


Speciální srpnová cena za 8 lekcí je 600,-Kč, při platbě do 4.8. včetně jen 500,-Kč!!! Samostatně placené hodiny stojí 120,-Kč. Využijte nabízených slev a přihlaste se ještě dnes!

Protančete se s Jacqueline do štíhlosti a smyslnosti!

Budeme se na všechny moc těšit a přejeme krásné léto,

Sofie, Carlos a Jacqueline


Přihlášky a informace na:

+ 420 774 371 430

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

www.brasilshow.cz 
Diskuze (0 příspěvků)

Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku