logo serveru  
   
Dárek na Valentýna - vyhrajte poukaz na taneční kurz u Rubena!!!
Napsal ruben peguero   
salsa_val2003_01_68.jpgRuben Peguero – taneční kurzy vám přeje krásného Valentýna a při té příležitosti jsme pro vás připravili překvapení v podobě losování. Stačí když pošlete do 12. 2. do 12:00 hod. na adresu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny e-mail a do předmětu napíšete: vaše jméno a příjmení, tel. číslo, e-mail a můžete vyhrát taneční kurz u Rubena.

Losování se bude konat veřejně 13. 2. v tanečním sále Dinitz Café, Na Poříčí 12, Praha 1 ve 22:05 hod. Nemusíte být losování přítomni, výherce obratem telefonicky kontaktujeme a výhru předáme do druhého dne.Na svátek zamilovaných vašim nejbližším darujte radost, štěstí a lásku. To se vám podaří, když darujete poukaz s tanečním kurzem od Rubena. Poukaz s kurzem salsy je originálním dárkem, kterým vaše nejbližší určitě potěšíte a mile překvapíte.

V případě, že chcete mít jistotu, že poukaz jako Valentýnský dárek pro své blízké určitě získáte (protože výhra může být jen jedna, ale poukazů pro vás máme připraveno více), objednejte si jej již nyní na mailové adrese Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny za 1400,- Kč a pokud pak vyhrajete právě vy, peníze vám vrátíme.

Nenechte štěstí náhodě a vyjděte mu vstříc!!!

Děkujeme a ještě jednou přejeme krásného Valentýna!!!

Kontakt:
Ruben: tel.: 776 337 877; e-mail:
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku