logo serveru  
   
Workshopy WCS s Onyou (Švýcarsko)
Napsal Pavel Říha   
onya.jpgVážení tanečníci a tanečnice,

jsme rádi, že naše pozvání do Prahy přijal výborný, charismatický tanečník a učitel west coast swingu z Lausanne - Onya Opota. Nachystali jsme proto pro vás na termín 9.-10. února dva dny workshopů toho v Česku velmi nového tance - celkem půjde o 4x 90 min west coast swingu od začátečníků po pokročilejší, a to ve studiu Dance Factory v centru Prahy!


wcs_onya.jpg

Program:

Sobota 9.2.:
13:40-14:00 registrace
14:00-15:30 workshop pro začátečníky - základní figury a principy
15:40-17:10 workshop pro začátečníky - další variace

21:00-1:00 WCS a latino party (Jam Café, Národní 25, Praha 1)

Neděle 10.2.:
13:40-14:00 registrace
14:00-15:30 workshop pro mírně pokročilé - vedení a následování
15:40-17:10 workshop pro mírně pokročilé - variace a styling

Cena:
- fullpass (všechny workshopy + party): 1100 Kč/os., 2100 Kč/pár
- daypass (So nebo Ne): 600 Kč/osoba
- party: 50Kč

Místo: Dance Factory, Jindřišská 7, Praha 1

Přhlášky zasílejte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , do předmětu napište "WCS s Onyou" a obratem obdržíte informace k zaslání platby. Můžete se hlásit i bez partnera! Přihlášky posílejte co nejdříve, ať můžeme zajistit vyrovnaný počet partnerů a partnerek :)

Onya je vynikajicí tanečník a učitel west coast swingu a v současnosti má na starosti výuku WCS ve vyhlášeném studiu Salsa y Dulzura v Lausanne ve Švýcarsku. Onya byl nejvíce ovlivněn Jangem Widlerem (Ženeva) a účastnil se mnoha workshopů a soukromých lekcí se špičkovými lektory z USA. Jako učitel je Onya uznáván pro přesnost výuky, pedagogické schopnosti a velkou ochotu. Pravidelně se umisťuje na mezinárodních soutěžích ve WCS a momentálně tančí na úrovni "Intermediate" dle pravidel World Swing Dance Council (v roce 2012 se umístil 4. na WCS French Open, 2. na Sea Sun and Swing Festival a tančil finále soutěže Swing Generation).

Více informací můžete dostat na mailu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny


  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku