logo serveru  
   
TANEČNÍ FESTIVAL "JUST DANCE" JIŽ TENTO MĚSÍC!
Napsal Sofie da Silva   
tanecni_festival_just_dance.jpgDoufáme, že jste si už odpočinuli od minulého festivalu pořádaného tanečním studiem Dance Planet "Zouk do toho", protože tento měsíc na Vás čeká další! J Připravili jsme pro vás koktejl všech možných rytmů, abyste si mohli vyzkoušet nejen zouk, ale i kurz akrobacie, argentinského tanga, capoeiry, rumby a dalších rytmů. Lekce jsou pro začátečníky, středně i velmi pokročilé, stačí si jen vybrat.

Festival bude probíhat ve dnech 23.-25.ledna (pátek-neděle):
PÁTEK - uvítací párty v klubu Tropison
SOBOTA - během dne workshopy, večer párty v klubu Tropison
NEDĚLE - během dne workshopy, večer párty v tanečním studiu Dance Planet

Do 9.ledna je pro všechny nynější i bývalé kursisty tanečního studia Dance Planet a účastníky festivalu Zouk do toho poskytnuta sleva 100,- Kč z ceny full-passu. Do 16.ledna je cena  full-passu 1100,- Kč, s tričkem kongresu 1300,- Kč; od 17.ledna 1800,- Kč, s tričkem kongresu 2000,- Kč. Využijte skvělé ceny, za kterou si budete moci vybrat z 21 rozličných tanečních seminářů a báječně se bavit na třech večerních párty se spoustou zábavy a vystoupení v podání tanečníků skupiny Brasil Show!
Bližší informace ohledně programu, rozpisu workshopů, cen a míst konání, klikněte na: http://www.danceplanet.cz/images/other/Tanecni_festival_JUST_DANCE.jpg


Na všechny se v novém roce při tanečním nášupu těší tým instruktorů tanečního studia Dance Planet :)
 Taneční studio Dance PlanetZubatého 4, Praha 5 – SmíchovTel.: 257 310 510, 774 371 430www.danceplanet.cz
  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku