logo serveru  
   
Horúce Tatry 8
Napsal Pavel Říha   
 Pokud si chcete rozšířit taneční obzory, prohloubit současné znalosti a hlavně bezkonkurenčně užít víkend, tak by jste si určitě neměli nechat ujít festival Horúce Tatry 8, který se bude konat v listopadu.

Možná si řikáte, že listopad je daleko, ale taková chyba by se vám mohla vymstít, jedná se o lety prověřenou a velmi oblíbenou akci s omezenou kapacitou, která bude velmi rychle obsazena.

Uvnitř článku najdete promo text pořadatele, odkazy a také komentář redakce.

15.-18.listopadu 2012


Čo Vás čaká


Tanec, hudba, zábava a oddych pod jednou strechou už 8. krát! To všetko v  hoteli Grand**** - Jasná, v novo zrekonštruovaných izbách v luxusnom štýle. Veľkým bonusom je aj ďalšia pristavená veľká sála, čím môžeme zaručiť vysoko kvalitné kurzy v rámci priestoru a vášho pohodlia . Workshopy tentokrát pre 4 tanečné úrovne:

  • mierne pokročilí,
  • stredne pokročilí,
  • pokročilí
  • vysoko pokročilí
Pod taktovkou 12-tich skvelých tanečníkov a hlavne inštruktorov.
Párty s vynikajúcimi DJ-s a nebude ani chybat malá tanečná show.

více informací najdete na stránce projektu: Horúce Tatry


Poznámka redakce:

Jelikož na webu zatím některé informace ještě chybí, tak doplnim pár poznatků z let minulých.
Organizace probíhá bezchybně.
Celý festival se koná v jednom hotelu, takže ubytování, stravování, workshopy, párty i relax .. vše pod jednou střechou, žádné honění z jednoho konce města na druhý.
Daný hotel také určuje kapacitu účastníků .. není možné se ubytovat někde "poblíž", je to fakt v tatrách, okolo jsou jen kopce (docela velké;) a zase kopce..
Není možné si zajít vedle do sámošky k větnamcům pro čínské nudle nebo párek (samé kopce..), jste vydáni na milost kuchyni 4hvězdičkového hotelu - to je jedna z nejhorších věcí .. si pak zvyknout po návratu domu (ale možná ve vaší menze vaří taky dobře..)
I v teplakách a propoceném tričku vás tam číšník obsluhuje jak arabského šejka. K výběru ze tří jídel, jedno vždy vegetarianské. Cena pět éček. / nemohlo by se to konat 2x za rok? /
V ceně ubytování je wellness zdarma .. což znamená bazének, výřivku a šest saun .. není nad to ležet ve venkovní výřivce a koukat na zasněžené vrcholky hor, s přímým výhledem na Chopok.. / Norika, proč to neni 3x za rok? / 
V ceně ubytování bude pravděpodobně také nějaký pokoj, ale ten si nějak vůbec nevybavuju, myslím že jsme strávili víc času v sauně než na pokoji ;) 

JO! a jěště jedna věc .. taky se tam tančí :)  trochu .. asi od čtvrtka večer do neděle odpo. Tři až čtyři workshopy paralelně. Lektorů je dost, ale na rozdíl od jiných akcí ne příliš, spíše vždy na jeden styl jeden lektor a díky tomu s tím lektorem více hodin. Každý lektor učí několik lekcí denně, takže máte šanci od něj něco pochytit.
Zastoupena je salsa (linea, cubana), kizomba (zouk se na slovensku netančí), bachata, afro, Reggaeton a další.
Salsu (Puerto Rico style) budou pro velký úspěch učit opět Miguelom s Mayanou a nově i další lektorský pár Terry a Cecil. Kubanu bude mít letos na starosti Tomasito - jsem zvědavý co předvede, protože vloni zde byl Roly Maden, který zvednul laťku opravdu hodně vysoko.


Takže pokud o tom uvažujete, neváhejte dlouho, hotel bude brzy obsazen.
Včasná registrace také znamená slevu.
Platit se ale musí převodem na účet, což není moc výhodné, neboť si naše milé banky účtují zpravidla lichvářský poplatek. Pokud jste šťastnými klienty právě takové banky, napište do poznámky, že přicházíte ze SalsaPortálu a následně se ozvěte Norice (00421 905 502 383) a zkuste se s ní individuálně domluvit, má pro nás bratry čechy slabost a snaží se nám vyjít vstříc :)
  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku