logo serveru  
   
Dovolená u moře: Kampánie - Marina di Camerota
Napsal Administrator   
Milí přátelé ,
chystám se na unikátní sportovní a vzpomínkovou dovču,krom vynikajících lektorů pojede
báječná Petra Havelková (certifikuje lektory), opravdu ví,jak učit tak, aby to nebolelo a byla to zábava,můžete se ještě přidat :-)
Čeká Vás maximální sportovní plán a moře s nádechem Hříšného tance,takže se pojede choreo,kde se uplatní i pánové,kterých nejede málo :-)


Co se bude cvičit: funky, hip hop, street dance, mtv dance, karate, kickbox, bodystyling, power stretch, thaiboxrobics,aqua fitnes,jazzfunk, salsa, jazzdance.
Navíc tam bude výuka PORT DE BRAS,pilates, chitoning, house dance,nike,DA, a tae bo nebo drilling zirkel-znáte asi z bootcamps (pro chlapy). Bude na vás,co vás nejvíc zaujme .-).

Ps:
Doplnění k letáčku : domečky a bazén na letáčku je z místa,kam jedeme, ale fotky s tanečníky jsou z minulého školení.Sleva platí pro včas zaregistrované.

Vpříloze posílám víc informací k letní sportovní škole,kde zatím ještě zbývá pár místeček.

Ps:pokud jste se nenasli,jak tančíte  na videu na www.tancuj.cz , zkuste kouknout na www.facebook.com pod mým jménem erika peterková.

Pěkný den přeje Erika Ts Broadway

A další: PETRA HAVELKOVÁ-diplomy:streetdance,body and mine,vcelku vše z nabídky cvičení v kampánii,MARTIN BOHÁČ-MTV DANCE,KLÁRA HERČÍKOVÁ -Taebo,MICHAL PRUDIL-streetdance,hiphop,Dianka Vaníčková,Tereza Jarošová,Jan Konárek-ROLLDANCE,Jana Pazderová
-fizioterapie,os.trenér,Petr Turek-poradce pro výživu a zdravý živ.styl,Petr Císař-JÓGA,Radka Krčilová-dance aerobic,nike Tereza Macháčková a další.....


 
Diskuze (0 příspěvků)

Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku