logo serveru  
   
AFRO-BAILAR PRAGUE MULTICULTURAL FESTIVAL rozšiřuje svůj program o Urban, exotické a Fitness tance
Napsal Afrobailar Festival   
Afro-Bailar Prague Festival, jehož 3.ročník proběhne ve dnech 1. - 4.11.2012 v Latino klubu Palanca si během prvních dvou ročníků vydobyl reputaci jednoho z nejpestřejších a nejoriginálnějších festivalů. Kde jinde jste se mohli naučit a vyzkoušet tance jako Kizomba, Tarraxinha, Salsa, Zouk, Tango, Semba, Breakdance, Coupé-Decalé, Západoafrický tanec, Mbalax a další během jediného festivalu, tak jako tomu bylo vloni?


Letos však organizátoři rozšířili program o další tance a to o bollywoodský a břišní tanec, urban dance (Hip Hop, Dancehall, Raggajam) a také o Fitness (Zumba, se kterou se představí i novinka Zumba Sentao, Piloxing a objev letošního roku Afro-fitness).

Pro milovníky tance je připraveno více než 50 workshopů ve 3 sálech. Samozřejmě, se nedají stihnout všechny, ale výběr je tak široký, že si vyberou opravdu všichni dle své chutě či zvědavosti. V minulém roce navštívilo workshopy cca 300 lidí (z nichž 3/4 lidí přijeli ze zahraničí, z celkem 14 zemí) a večerní program přes 700 lidí. Festival je tak jedinečnou příležitostí potkat fanoušky tance a hudby z celého světa.

Kromě tanečních workshopů vás čeká bohatý večerní program s partie
s, koncerty , módními přehlídkami, bodypaintingem, trhem, výstavou obrazů a fotografií, ochutnávkou afrických jídel, nově také odpoledním programem pro děti a mnoho dalšího. Afro-Bailar Prague Multicultural Festival je označován jako beginners friendly, tudíž se ho mohou zúčastnit i lidé, kteří s tancem nemají žádné zkušenosti!

Kompletní program, seznam lektorů a info o předprodeji najdete na stránkách festivalu www.afrobailar.cz.

Doporučujeme Vám zakoupit Full Pass do konce července, kdy probíhají speciální letní slevy. Mimopražští mohou využít i nabídku ubytování. Do konce července máte jedinečnou šanci zakoupit si Full Pass na celý festival za pouhých 1 000 Kč a když vezmete svoje kámoše, můžete mít Full Pass ZDARMA a kámoši za pouhých 900 Kč s Full Passem se skupinovou slevou.

Tak už víte, proč má Afro-Bailar Prague Multicultural Festival ve svém názvu slovo multikulturní ? ;)


Video z minulého roku:
http://www.youtube.com/watch?v=obrK6JHniCI

Článek v New York Times o Afro-Bailar festivalu 2011
http://intransit.blogs.nytimes.com/2011/10/23/african-and-latin-beats-at-prague-festival/?scp=1&sq=afrobailar&st=cse

AfroBailar letni slevy

  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku