logo serveru  
   
Afro-Bailar Multikulturní Festival 2012: VALENTÝNSKÁ SLEVA
Napsal Afrobailar Festival   

Valentynska akce Afro-BailarPrávě probíhá Valentýnská akce, ve které si můžete zakoupit 1 Full Pass a druhý dostanete za 1/2 cenu na jedinečný multikulturní festival v Praze AFRO-BAILAR PRAGUE FESTIVAL.

Kupte si 2 Full Passy do 31.1. za cenu 1 650 Kč (původně 2 200 Kč) a do 14.2. za 1 800 Kč (původně 2 400 Kč). Na místě pak Full Pass pořídíte za 3 000 Kč. Proto neváhejte a využijte tuto skvělou nabídku. www.afrobailar.cz

3.ročník festivalu proběhne v nových prostorech s více sály, kde budou v odpoledních hodinách probíhat taneční workshopy a večer party až do rána.

Vítáni jsou všichni od začátečníků po pokročilé v těchto stylech - Zouk pod vedením Carlose Da Silvy, Salsa, Kizomba, Semba, Coupé-Decalé, Západoafrický tanec, Samba de Gafieira, Tango Argentino, Lambaerobica, Breakdance a nově i Raggajam, Kuduro-Decalé, Zumba, Bachata Dominicana, Samba, Salsa con Reggaeton, Břišní tanec, Bollywoodský tanec a další.

Večer následují party ve všech sálech s našimi mezinárodními DJs, koncerty, tanečními show, tombolou atd.

Připravena pro Vás bude i výstava, trh, na kterém si můžete zakoupit různé oblečení, taneční boty a doplňky či podpořit některou z charitativních organizací, které se budou také účastnit.

Těšit se můžete na 6 mezinárodních DJs a již nyní máme potvrzeno 40 workshopů a další ještě přibudou. Detailní program již brzy na našich stránkách.

www.afrobailar.cz

  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku