logo serveru  
   
7.Salsa Festival Praha 2008 - Prodej vstupenek
Napsal Pavel Říha   
salsafestival_praha_2008_468x60_.gifVstupenky na páteční Salsa Fiestu a sobotní Barceló Gala Night, které se uskuteční v rámci 7.Salsa Festivalu Praha 2008 jsou již V PRODEJI!

Zakoupit je můžete na recepci Tanečního centra MaD Sejkorových, Sokolovská 22, Praha 8, a to v Pondělí - Čtvrtek 14:00-22:00 a v Pátek 16:00-20:00. Popřípadě on-line na www.salsashop.cz


Ceny:

Salsa Fiesta: 300,- Kč

Barceló Gala Night: 400,- Kč
Vstupenky si můžete také rezervovat na www.salsafestival.cz, kde získáte i podrobnější informace o celé akci.
sf2008_1.jpg

A co je to vlastně 7. Salsa Festival Praha 2008 a komu je určen?

sf2008_2.jpg

Salsa Festival Praha je největší a nejznámější mezinárodní taneční událost v rytmu SALSY pořádaná v České republice.

V tomto roce se uskuteční již po sedmé, a to v reprezentativních prostorách Kongresového centra Praha, 5. května 65, Praha 4 o víkendu od 11. do 13.4.2008.

Tento salsa festival připravují Michal a Daniela Sejkorovi, držitelé PRAGUE LATIN AWARDS 2005 a 2006 za nejlepší taneční salsa školu v ČR, více na www.salsaweb.cz.


Svou účast opět potvrdili nejvýznamnější zahraniční učitelé salsy, taneční skupiny a DJs! Přímo v taneční akci můžete tedy vidět salsové světové celebrity jako jsou Hacha y Machete (Boston), Super Mario (Londýn), Tamambo (Londýn), Orville Small & Sabrina Buis (Kanada & Holandsko), Pedro Gomez (Řím), Jazzy & Amy (Oslo), Neeraj Maskara(Ženeva), Angel Ortiz (New York), Talal (Brusel), Mayusee (Paříž), Alex & Flo (Sofie), Los Pambos (Sofie), Dado & Conny (Graz), Anita & Gonzo (Curych), DJ Mauri (Amsterdam), DJ Lubi (UK) a mnoho dalších ! Více na www.salsafestival.cz.

A kdo všechno se může akce zúčastnit? Není to jen pro ty, kteří již salsu umí tančit?

Rozhodně NE!

Akce se mohou zúčastnit všichni, kteří se rádi baví, mají rádi latino rytmy a atmosféru Karibiku.

Salsa Festival Praha není rozhodně určen pouze pokročilým tanečníkům. V průběhu pátečního a sobotního večera si přijdou na své i ti, kteří salsu nikdy netančili.

Na návštěvníky salsa festivalu čeká více jak 40 profesionálních show tanečních skupin z celého světa, taneční ukázky vyučujících lektorů, zahraniční latino DJs a živá hudba!

A jelikož učitelé salsy milují pohyb v rytmech salsy, tak nenechají nikoho stát v koutě a všichni mají tak jedinečnou příležitost získat i třeba své první salsa kroky a zkušenosti od skutečných mistrů tance!

sf2008_3.jpg


sf2008_4.jpg

Pokročilí, ale i začínající, tanečníci mohou využít tanečních workshopů (seminářů), které budou probíhat přes den na stejném místě jako večerní salsa párty.

Pod vedením předních světových učitelů budou vyučovány nejrůznější styly salsy - New York Style on „2", Portorikánská salsa, Londýnská salsa, Losangeleská on „1", Hip Hop Salsa a další latino tance jako jsou Bachata, Reggaeton, Chacha a další.

Lekce budou zaměřeny jak na Kombinace v páru, tak i na Shines a Footwork, Ladies Styling, Bodymovement and Isolation a mnoho dalších.


Pokud se chcete příjemně pobavit, zatančit si, shlédnout taneční show nejlepších salsových tanečníků světa, slyšet nejlepší latino hudbu namixovanou předními salsa dýdžeji a zažít atmosféru Karibiku včetně lahodných koktejlů, pak neváhejte a zúčastněte se této výjimečné události - 7. Salsa Festivalu Praha!

Více info na www.salsafestival.cz

  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku