logo serveru  
   
Festivaly a workshopy
Horúce Tatry IV.-LATINO VÍKEND 14-17.10!!!
Napsal Leon   
Pondělí, 02 srpen 2010
tatry2010_final_web.jpgSkvělé party a 44 tanečních wokshopů!!!

Latino Víkend je organizovaný už štvrtý krát. Skúsenosť bola príjemná, o čom svedčí narastajúci počet účastníkov. Cieľom je stretnuť sa počas víkendu v príjemnom prostredí v duchu latino hudby a tanca.POZOR - AKČNÍ NABÍDKA - SLEVA 20%
Celý článek...
 

3.MEZINÁRODNÍ FESTIVAL "ZOUK DO TOHO" S LEKTORY Z AUSTRÁLIE!!!
Napsal Dance Planet studio   
Pondělí, 19 červenec 2010

3rd_zouk_do_toho_-_salsaportal_version_smaller.jpgPopulární taneční festival  “Zouk do toho” , který spustil v ČR zoukovou revoluci  v roce 2008 je potřetí  zpět!!!

Taneční studio Dance Planet v čele s Carlosem  Da Silvou – průkopníkem  zouku v ČR – a jeho manželkou Sofií , si vás všechny dovolují co nejsrdečně pozvat na tuto vyjímečnou událost letošního léta , na níž přijali pozvání i brazilší lektoři Kadu Piress a Larissa Thayne působící momentálně v Austrálii.

Jako hostující DJ přijal k naší velké radosti pozvání SUDDJ - Steve Mitchell -  z Nového Zélandu.

ZOUK – to je pomalejší a smyslnější verze lambadyJ)

Pro všechny, kteří neznají zouk a netroufají si tudíž absolvovat celý festival,  máme příjemné překvapení v podobě lekce zouku pro začátečníky , která bude součástí páteční party -20.8. od 21:00hod. a také  3lekcípro začátečníky v So -21.8. od 12:30 – 15:50hod.  v našem tanečním studiu na Smíchově pod vedením nejlepší instruktorky zouku v ČR –Sofie Da Silva.

Cena za sobotní začátečnické lekce je 600,-kč.

Cena fullpassu ( tzn. všech 17 lekcí v termínu 20.-24.8.2010 včetně 5 večerních párty) – 2.300,-kč, při platbě na místě – 2.500,-kč

Cena weekendpassu ( 11lekcí) – 2.000,-kč, při platbě na místě –2.300,-kč

Skupinová sleva – při platbě 10 fullpassů je 11.fullpas zdarma

Vstup na večerní party – 150,-kč 


Celý článek...
 

IBÉRICA 2010 se vrací ke kořenům flamenka
Napsal Pavel Říha   
Čtvrtek, 01 červenec 2010
iberica2010.jpgJiž sedmým rokem roztančí festival IBÉRICA Prahu, Boskovice i Brno vášnivými iberskými rytmy a nadchne neopakovatelnou atmosférou španělské fiesty. Návštěvníci festivalu si užijí temperamentního flamenkového tance i nedostižné virtuozity jihoevropských instrumentalistů v období od 17.srpna do 21.srpna 2010.
Celý článek...
 

Cuban dance workshop II with Leon & Doris 17.7.!!!
Napsal Leon   
Neděle, 20 červen 2010
workshop_ii.jpgMilí přátelé,
dovolujeme si Vás pozvat na druhý taneční worskshop s Doris Martinez (Kuba) & Leonem Bembo (ČR / Kongo) zaměřený na salsu, son, rumbu, cha cha cha a styling.
Celý článek...
 

MG Dance PARTY - ZUMBA a SALSA s Missaelem z Kuby
Napsal MG Dance   
Pátek, 11 červen 2010
img_0059.jpgZUMBA a SALSA se špičkovým tanečníkem a choreografem přímo z Kuby - RAÚL MISSAEL RÁMOS KEELING. 19.června v sobotu v Ostravě na Stodolní využijte jedinečnou příležitost a přijďte si zatančit na MG Dance PARTY.

V rámci párty shlédnete taneční show Kuby, Míši a Missaela, při vstupu dostanete CUBA LIBRE ZDARMA a budeme losovat o
poukazy na taneční kurzy MG Dance!!!

Celý článek...
 

Léto, moře, salsa! Intenzivní týdenní seminář salsy v Chorvatsku.
Napsal Marcel Jurec - SALSA-CLUB.cz   
Pátek, 11 červen 2010
salsa_clubcz_1302.jpg
Taneční škola a studio SALSA-CLUB.cz
zve všechny milovníky salsy na

Intenzivní týdenní seminář SALSY v Chorvatsku

Ideální spojení krásné dovolené u moře a intenzivní výuky salsy (a dalších karibských tanců). Za ten týden se ze začátečníků stanou hodně pokročilí, z pokročilých téměř mistři!


Termíny:
28. 8. - 4. 9. 2010
-
 4. 9. - 11. 9. 2010

Všechny podrobné informace o pobytech naleznete zde.

Více informací o akcích pořádaných naší školou a o aktuálním programu kurzů najdete na našem webu.

 

Summer Fresa Dance Festival 2010
Napsal festival@fresadancefestival.com   
Středa, 02 červen 2010
*** SUMMER FRESA DANCE FESTIVAL 2010 ***


Drazí přátelé,letak_solenice_front_small.jpg

na základě Vašich velmi pozitivních ohlasů na loňskou taneční akci na Slapech, jsme se rozhodli zopakovat si to letos v ještě větším stylu. Je nám tedy velikým potěšením pozvat Vás na letní taneční festival „Summer Fresa Dance Festival 2010“ :-).

Zkušení lektoři Vám nabídnou množství workshopů od bachaty, kizomby, cha-chy, afra, reggaetonu a zouku až po různé styly salsy. To jak pro pokročilé tanečníky, tak i pro úplné začátečníky. Těšit se můžete hned na tři taneční party, kde Vám mimo skvělé Djs zahraje živě i kapela Son Caliente a svá vystoupení Vám předvedou účinkující lektoři i další pozvaní tanečníci. Mimo to pro Vás organizátoři připravili i několik soutěží o velmi lákavé ceny.

Budeme tančit, koupat se, hrát volleyball a bavit se ve dne v noci. Pro ty z Vás, kteří by rádi dopřáli svému tělu trochu odpočinku a relaxace a ulevili protančeným nohám jsou od partnerské společnosti ThaiSpirit připravené thajské masáže za skvělé ceny. Můžete si také udělat radost a přímo na místě zakoupit oblečení značky BodyAction či taneční obuv od BurjuShoes.
Tak neváhejte a přijeďte zažít nezapomenutelný taneční víkend plný nekončící zábavy v příjemném okolí Orlické přehrady. Všichni ti, kdo si zakoupí FullPass nebo Partypass od nás dostanou jako dárek DVD se záznamem průběhu celého festivalu.
Celý článek...
 

Wellnes Marathon 2010
Napsal Martina Anton   
Neděle, 30 květen 2010
WELLNESS MARATHON

Neděle 6. června
O2 ARENA Praha

Přijďte si v neděli 6. června zacvičit do O2 Areny, odreagovat se od svých každodenních starostí, udělat něco pro své zdraví a lepší kondici. Zažijte ten skvělý pocit, kdy jste středem vesmíru, když cvičíte na ploše O2 Arény spolu s 2.000 tisíci nadšenými účastníky.
Přijďte si se mnou zatančit od 11:00h. Sál A.
Těším se na vás:-) Martina Anton

www.salsa-dance.cz

 

SPRING SALSA GALA JUNE 12-13TH 2010 WITH SAM MR SLEEK!!!
Napsal Pavel Říha   
Čtvrtek, 20 květen 2010
flyer_front_resized.jpgSPRING SALSA GALA IN OLD TOWN PRAGUE, JUNE 12-13TH 2010, WITH SAM MR SLEEK!

TWO DAYS OF WORKSHOPS AND TWO NIGHTS OF PARTIES ONLY WITH THE BEST FROM LONDON!!!

SAM'S BIO:

The name Sleek was given to Sam as a testimony to his light, smooth, but effortless style. Known as one of the lightest leads in salsa and for his fast and different types of shines, footwork and partner work with a variety of moves and technique, he has taken the UK, Europe and now the world by storm. 

From the Far East (Hong Kong, Korea) to the US (San Diego) and from Europe to the Middle East (Egypt), he is in great demand for his gentle yet effective lead in a variety of styles, becoming known as one of the most inspiring names on the dancing and teaching circuit today.

Now Sam is stamping his unique ‘Sleek' style in the UK and around the world.

At the Spring Salsa Gala Sam will teach:

Celý článek...
 

Summer Fresa Dance Festival
Napsal lukas.vostal@fresadancefestival.com   
Středa, 19 květen 2010
 
*** SUMMER FRESA DANCE FESTIVAL 2010 ***

letk_small.jpg
Drazí přátelé,

na základě Vašich velmi pozitivních ohlasů na loňskou taneční akci na Slapech, jsme se rozhodli zopakovat si to letos v ještě větším stylu. Je nám tedy velikým potěšením pozvat Vás na letní taneční festival „Summer Fresa Dance Festival 2010“ :-).

Zkušení lektoři Vám nabídnou množství workshopů od bachaty, kizomby, cha-chy, afra, reggaetonu a zouku až po různé styly salsy. To jak pro pokročilé tanečníky, tak i pro úplné začátečníky. Těšit se můžete hned na tři taneční party, kde Vám mimo skvělé Djs zahrají živě i kapely Son Caliente a Santy y su Marabu a svá vystoupení Vám předvedou účinkující lektoři i další pozvaní tanečníci. Mimo to pro Vás organizátoři připravili i několik soutěží o velmi lákavé ceny.

Budeme tančit, koupat se, hrát volleyball a bavit se ve dne v noci. Pro ty z Vás, kteří by rádi dopřáli svému tělu trochu odpočinku a relaxace a ulevili protančeným nohám jsou od partnerské společnosti ThaiSpirit připravené thajské masáže za skvělé ceny. Můžete si také udělat radost a přímo na místě zakoupit oblečení značky BodyAction či taneční obuv od BurjuShoes.
Tak neváhejte a přijeďte zažít nezapomenutelný taneční víkend plný nekončící zábavy v příjemném okolí Máchova jezera. Všichni ti, kdo si zakoupí FullPass od nás dostanou jako dárek DVD se záznamem průběhu celého festivalu.

 

!!! Pozor, změna místa !!! Aktuální článek naleznete >>ZDE<<
Stránky festivalu :
WWW.FRESADANCEFESTIVAL.COM


Celý článek...
 

<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 161 - 170 z 241

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku