logo serveru  
   
Festivaly a workshopy
Léto, moře, salsa! Intenzivní týdenní seminář salsy v Chorvatsku.
Napsal Marcel Jurec - SALSA-CLUB.cz   
Pátek, 11 červen 2010
salsa_clubcz_1302.jpg
Taneční škola a studio SALSA-CLUB.cz
zve všechny milovníky salsy na

Intenzivní týdenní seminář SALSY v Chorvatsku

Ideální spojení krásné dovolené u moře a intenzivní výuky salsy (a dalších karibských tanců). Za ten týden se ze začátečníků stanou hodně pokročilí, z pokročilých téměř mistři!


Termíny:
28. 8. - 4. 9. 2010
-
 4. 9. - 11. 9. 2010

Všechny podrobné informace o pobytech naleznete zde.

Více informací o akcích pořádaných naší školou a o aktuálním programu kurzů najdete na našem webu.

 

Summer Fresa Dance Festival 2010
Napsal festival@fresadancefestival.com   
Středa, 02 červen 2010
*** SUMMER FRESA DANCE FESTIVAL 2010 ***


Drazí přátelé,letak_solenice_front_small.jpg

na základě Vašich velmi pozitivních ohlasů na loňskou taneční akci na Slapech, jsme se rozhodli zopakovat si to letos v ještě větším stylu. Je nám tedy velikým potěšením pozvat Vás na letní taneční festival „Summer Fresa Dance Festival 2010“ :-).

Zkušení lektoři Vám nabídnou množství workshopů od bachaty, kizomby, cha-chy, afra, reggaetonu a zouku až po různé styly salsy. To jak pro pokročilé tanečníky, tak i pro úplné začátečníky. Těšit se můžete hned na tři taneční party, kde Vám mimo skvělé Djs zahraje živě i kapela Son Caliente a svá vystoupení Vám předvedou účinkující lektoři i další pozvaní tanečníci. Mimo to pro Vás organizátoři připravili i několik soutěží o velmi lákavé ceny.

Budeme tančit, koupat se, hrát volleyball a bavit se ve dne v noci. Pro ty z Vás, kteří by rádi dopřáli svému tělu trochu odpočinku a relaxace a ulevili protančeným nohám jsou od partnerské společnosti ThaiSpirit připravené thajské masáže za skvělé ceny. Můžete si také udělat radost a přímo na místě zakoupit oblečení značky BodyAction či taneční obuv od BurjuShoes.
Tak neváhejte a přijeďte zažít nezapomenutelný taneční víkend plný nekončící zábavy v příjemném okolí Orlické přehrady. Všichni ti, kdo si zakoupí FullPass nebo Partypass od nás dostanou jako dárek DVD se záznamem průběhu celého festivalu.
Celý článek...
 

Wellnes Marathon 2010
Napsal Martina Anton   
Neděle, 30 květen 2010
WELLNESS MARATHON

Neděle 6. června
O2 ARENA Praha

Přijďte si v neděli 6. června zacvičit do O2 Areny, odreagovat se od svých každodenních starostí, udělat něco pro své zdraví a lepší kondici. Zažijte ten skvělý pocit, kdy jste středem vesmíru, když cvičíte na ploše O2 Arény spolu s 2.000 tisíci nadšenými účastníky.
Přijďte si se mnou zatančit od 11:00h. Sál A.
Těším se na vás:-) Martina Anton

www.salsa-dance.cz

 

SPRING SALSA GALA JUNE 12-13TH 2010 WITH SAM MR SLEEK!!!
Napsal Pavel Říha   
Čtvrtek, 20 květen 2010
flyer_front_resized.jpgSPRING SALSA GALA IN OLD TOWN PRAGUE, JUNE 12-13TH 2010, WITH SAM MR SLEEK!

TWO DAYS OF WORKSHOPS AND TWO NIGHTS OF PARTIES ONLY WITH THE BEST FROM LONDON!!!

SAM'S BIO:

The name Sleek was given to Sam as a testimony to his light, smooth, but effortless style. Known as one of the lightest leads in salsa and for his fast and different types of shines, footwork and partner work with a variety of moves and technique, he has taken the UK, Europe and now the world by storm. 

From the Far East (Hong Kong, Korea) to the US (San Diego) and from Europe to the Middle East (Egypt), he is in great demand for his gentle yet effective lead in a variety of styles, becoming known as one of the most inspiring names on the dancing and teaching circuit today.

Now Sam is stamping his unique ‘Sleek' style in the UK and around the world.

At the Spring Salsa Gala Sam will teach:

Celý článek...
 

Summer Fresa Dance Festival
Napsal lukas.vostal@fresadancefestival.com   
Středa, 19 květen 2010
 
*** SUMMER FRESA DANCE FESTIVAL 2010 ***

letk_small.jpg
Drazí přátelé,

na základě Vašich velmi pozitivních ohlasů na loňskou taneční akci na Slapech, jsme se rozhodli zopakovat si to letos v ještě větším stylu. Je nám tedy velikým potěšením pozvat Vás na letní taneční festival „Summer Fresa Dance Festival 2010“ :-).

Zkušení lektoři Vám nabídnou množství workshopů od bachaty, kizomby, cha-chy, afra, reggaetonu a zouku až po různé styly salsy. To jak pro pokročilé tanečníky, tak i pro úplné začátečníky. Těšit se můžete hned na tři taneční party, kde Vám mimo skvělé Djs zahrají živě i kapely Son Caliente a Santy y su Marabu a svá vystoupení Vám předvedou účinkující lektoři i další pozvaní tanečníci. Mimo to pro Vás organizátoři připravili i několik soutěží o velmi lákavé ceny.

Budeme tančit, koupat se, hrát volleyball a bavit se ve dne v noci. Pro ty z Vás, kteří by rádi dopřáli svému tělu trochu odpočinku a relaxace a ulevili protančeným nohám jsou od partnerské společnosti ThaiSpirit připravené thajské masáže za skvělé ceny. Můžete si také udělat radost a přímo na místě zakoupit oblečení značky BodyAction či taneční obuv od BurjuShoes.
Tak neváhejte a přijeďte zažít nezapomenutelný taneční víkend plný nekončící zábavy v příjemném okolí Máchova jezera. Všichni ti, kdo si zakoupí FullPass od nás dostanou jako dárek DVD se záznamem průběhu celého festivalu.

 

!!! Pozor, změna místa !!! Aktuální článek naleznete >>ZDE<<
Stránky festivalu :
WWW.FRESADANCEFESTIVAL.COM


Celý článek...
 

CubaMiSalsa Festival 25. - 27. June 2010, Limassol, Cyprus!!!
Napsal andrea panayi   
Pátek, 14 květen 2010
a4_salsa.jpgCubaMiSalsa Festival 1st Grand Opening

in Limassol, Cyprus, 25. - 27. June 2010!!!

Production & Organization by Alberto Valdes & Andria Panagi.

Official Promoter of the event www.latindance.com.cy

Join us for the 1st Official Opening of our new project, in one of the mośt beautiful islands of the Mediterranean Sea, CYPRUS, the Island of Aphrodite.

3 nights of the greatest parties with the best music and wonderful shows & 2 days full of workshops from some of the best teachers in the world!

Confirmed artists:


Celý článek...
 

Salsa Spa Víken
Napsal Veronika Preislerová   
Úterý, 11 květen 2010
fran_veronika_croatia_salsa_festival_09.jpgSALSA - SPA - VÍKEND
11. - 13. Června 2010

Ta nejlepší oslava přicházejícího léta!

Salsa - lázně - grilování s Donantes de Rumba v hotelu Velveta - kousek od Špindlerova Mlýna

2 párty - 4 salsa workshopy - masáž chodidel, výřivka, grilovačka a možnost dalších venkovních aktivit, nové lázeňské procedury apod...

Organizují www.kurzysalsy.cz a www.hotel-krkonose.cz

Cena 2800 Kč

- zahrnuje 2 noci se snídaní, 1 večeři, coffee break, workshopy, grilování, reflexní masáž chodidel, návštěva wellness (turecká pára, výřivka, solární louka...)

Registrovat se můžete na:
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nebo Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Platit se dá na kurzech salsy Donantes de Rumba - Sevastopolská 14, Praha 10, při rezervaci hotelu Velveta nebo převodem na účet.

Těšíme se na Vás!
Fran a Veronika - Donantes de Rumba
Jana Preislerová ředitelka hotelu Velveta

Dále se dočtete o programu...
Celý článek...
 

Zouk a Samba de Gafieira na statku Olšany 21.-23. května
Napsal Ema   
Pátek, 07 květen 2010

100_0778.jpgDrazí přátelé tance,

venku začíná být krásně a je načase přesunout se z pražských barů do přírody. Pojeďte s námi na statek Olšany, kde budeme tančit Zouk a Sambu de Gafieiru nejen pod širým nebem. Odlehlý statek bude celý náš, akce bude probíhat v přátelském a rodinném duchu, zváni jsou všichni!

Instruktoři: Ema a Emilson

 

Info, registrace:
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.zoukprague.com
Celý článek...
 

K&Z Taneční Workshop
Napsal jamba   
Středa, 05 květen 2010
8-9.jpg29.5 a 30.5

Uvažovali jste o možnosti učit se tančit a nemáte čas chodit pravidelně na kurz nebo nemáte tanečního partnera/partnerku?
Tak přijďte na intenzivní taneční workshop, kde Vás partner čeká přímo na tanečním parketu.

Zveme Vás na první víkendový taneční seminář KandZ, kde se můžete intenzivně učit základní a pokročilejší kroky tanců Kizomba, Zouk, Afro/Zumba, Samba Gafieira a Salsa, které jsou nyní v módě.

Program: 
Celý článek...
 

Letní škola tance v Boskovicích 25-31.7.
Napsal Adrea Smělíková   
Pondělí, 03 květen 2010
letni_tanecni_skola_kopie_web.jpg Vážení,

v minulém roce jsme poprvé otevřeli letní kurz Salsy pro dámy, s velmi kladnou odezvou. O příjemně strávené chvíle se zasloužila především milá a stále rozesmátá lektorka z Prahy - Andrea Smělíková.

Jsme tedy rádi, že Vám SALSU PRO DÁMY můžeme opět nabídnout a dokonce i nabídku rozšířit o SALSU PÁROVOU. Patříte-li tedy mezi ty, kteří s manželem, manželkou, partnerem nebo partnerkou zajdou rádi zatancovat, je tu pro vás jedinečná příležitost propojit společnou dovolenou v krásných Boskovicích s taneční aktivitou plnou žhavých latinských rytmů.


Celý článek...
 

<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 161 - 170 z 236

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku