logo serveru  
   
SALSA VÍKEND V SENCI
Napsal Pavel Říha   
thumb_salsa_v_senci.jpgMáte rádi salsu, potápění, grilování, burčák a hlavně legraci? Pokud ano a ještě nemáte program na 15.-17.září tohoto roku, pak není nic jednoduššího, než se přihlásit a pak také zúčastnit našeho tanečně-potápěcího víkendu, konajícího se v příjemné a proslulé rekreační oblasti slovenského města Senec.

Ani vy, co nejste ve výše uvedených činnostech žádní experti, nemusíte zoufat, budete pod odborným dohledem a můžete zrovna s námi prostě začít. Co se týče salsy, na své si přijdou jak zkušení salseros, tak i začínající, jelikož organizace víkendu je právě tomuto přizpůsobena.
Lektorem bude Luděk Lužný, doprovázen při výuce svou ženou Pavlou. Salsa se bude učit kubánská i linea, dozvíte se i o dalších stylech, o tom, jak různě do hudby se dá salsa tančit....

Více informací najdete v v informačním letáku, který si můžete stáhnout zde.

Přihlásit se můžete do 10.9.2006 na emailu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nebo Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , formulář pro přihlášení je ke stažení na tomto odkazu.
 
Diskuze (0 příspěvků)

Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku