logo serveru  
   
Dance Planet - otevírací párty
Napsal Pavel Říha   

danceplanet.jpg Tento pátek 20.října od 21hod. všechny srdečně zveme na taneční párty na počest zahájení činnosti tanečního studia Dance Planet!

Se svými krátkými tanečními ukázkami se představí lektoři, kteří budou ve studiu vyučovat, budou se předávat trofeje, budete moci shlédnout novou choreografii skupiny Brasil Show a navíc si zatančíte plno salsy, samby, bolera i hop-hopu… Nenechte si tuto párty ujít, bude to nové místo pátečních a sobotních brazilsko-karibských tančíren!

Zubatého 4, Praha 5-Smíchov. Tram 6,9,12,20 - zastávka Arbesovo nám. nebo Švandovo divadlo.

Na všechny se těšíme,

Sofie a CarlosZrodilo se nové taneční studio! Jmenuje se Dance Planet a to kvůli tomu, že bude pokrývat mnoho různých tanců z několika kontinentů. Proto pokud vás baví jazz i salsa, tak v Dance Planet určitě takovou kombinaci najdete! Využijte zaváděcích cen, vyberte si z velmi bohaté nabídky kurzů a přihlaste se ještě dnes! Studio nabízí od baletu, jazzu a moderny přes street dance a břišní tanec až po salsu, sambu, i argentinské tango. V Dance Planet si vybere opravdu každý. Navíc je studio vybaveno recepcí i barem, v kterém vám přes den namíchají vynikající ovocné mléčné koktejly a večer při tančírnách zase alkoholové koktejly. Nově je tu pro vás taneční studio Dance Planet!

Zubatého 4, Praha 5-Smíchov. Tram 6,9,12,20 - zastávka Arbesovo nám. nebo Švandovo divadlo.

Veškeré informace na www.brasilshow.cz nebo na tel.774 371 430.

  Článek zatím nikdo nekomentoval.
Počet komentářů: 0
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku