logo serveru  
   
Jam Café
Napsal Administrator   
jamcafe-logo.jpg

Jam Café

1.1.2019
do odvolání klub uzavřen :(
Salsa párty každý úterní večer v Jamcafé

Již pár let v příjemném prostředí baru Jamcafé pořádáme pravidelné salsa party. Navázali jsme tak úspěšně na tradici populárních latinskoamerických party pořádaných v baru Relevé, kterému nový majitel vtiskl nový nezaměnitelný image. Po přestavbě je celý prostor daleko útulnější. Prijďte se sami přesvědčit!
U nás také máte vždy dostatečné množství prostoru pro tancování, dobrou hudbu a nepřebernou nabídku horkých i studených nápojů za přijatelné ceny. Reprodukovanou taneční hudbu vám vždy od 21h pouští DJ Juanito, Karlos nebo Osáma. Vstup na párty volný!

Open Class

Každé úterý vždy od 20h probíhá Otevřená lekce pro začátečníky a veřejnost bez tanečních zkušeností. Není součástí žádného kurzu. Každý týden se vyučují naprosté základy salsy a merengue, aby si každý mohl tanec vyzkoušet. Výuka trvá 60 minut a stojí 100,- Kč za jednu osobu (frekventanti tanečních kurzů Bohemian Salsa mají slevu 50%).

A pozor - Salsa Párty také v pátek
V patek 21-02h se tančí každý pátek v měsíci mimo prvního (to je tancirna latiny a standardu pod vedenim Milose Tancibudka). Jinak také salsa není, když je soukromá akce (což bývá bohužel tak jednou měsíčně).

 

Jamcafé
- Pasáž Metro, Národní 25, Praha 1
- otevřeno celý týden kromě neděle
- v pasáži v levém horním rohu
- www.jamcasting.cz
- www.bohemiansalsa.cz


 
< Předch.   Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku