logo serveru  
   
Plzeň
Napsal Administrator   
Něco málo o salse v Plzni.

Social dance (Salsa, Bachata, Kizomba, Zouk, Swing, Společenské tance, Latino-americké tance) v Plzni zastřešuje www.tanecvplzni.cz nebo fb/tanecvplzni, kde v kalendáři událostí jsou vypsané vždy aktuální taneční události - tančírny, workshopy a kurzy.

Pořádáme pravidelné úterní tančírny Salsy v Kalikovském mlýně (Radčická 40, Plzeň), kde hraje DJ Martin Mareška. (Přestěhovali jsme se z Cuba Liberty)

Samozřejmě je stále aktuální i odkaz www.salsaplzen.cz, kde jsou také vypsané aktuální Salsa tančírny i kurzy.Novy web o salse v Plzni - salsaplzen.cz


Tančírna

Pokud si chcete v Plzni zatančit, zamiřte do kubánské restaurace Cuba Liberta, ve které každé úterý od 21:00 probíhá salsa tančírna. O hudbu se stará Martin Mareška. Každou první sobotu v měsíci se v Cuba Libertě koná salsa párty.


Zajímavý web o dění v Plzni je např. xkultura

  1. COT na Klatovské.
  2. Klub La Salsa - Americká 49 (terasa DK Inwest) pravidelné kurzy (každé pondělí a středu od 18) pod vedením kubánského lektora Juana Carlose, Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nebo 604 758 511.

Od 2008:
Buena Vista Club pořádá ve spolupráci s Ruben-Dance každý měsíc latino párty. Více na www.ruben-dance.cz

 
< Předch.

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku