logo serveru  
   
O serveru
Napsal Administrator   
Salsa Portál je nový projekt, který si klade za cíl sjednotit a zmapovat kompletní salsa scénu u nás. Hlavním důrazem bude skutečně především úplnost.

Proto nabízíme spolupráci každému, kdo provozuje školu, klub, obchod, skupinu, webové stránky či cokoli jiného přímo souvisejícího se salsou (ev. příbuznými latino rytmy). Zveřejnění odkazu, prezentace či článku bude proto zcela zdarma.

Pro zveřejnění jakýchkoli informací je nutné, aby se tyto informace týkaly salsy, případně se salsou přímo souvisely. Redakce si samozřejmě vyhrazuje právo cokoli odmítnout a nezveřejnit, zvláště pokud to bude vulgárního či neetického charakteru.

Z počátku budou informace vkládány a upravovány pouze redakcí, ale do budoucna se počitá s přidělením přístupu do systému, který vám umožní si vaše informace měnit samostatně (stačí se zaregistrovat a požádat o přidělení příslušných práv).

Pokud vás tento projekt zaujal (pevně věřím že ano) a přejete si být jeho součástí, zašlete na adresu redakce ( Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny ) informace, které si přejete zveřejnit a nezapomeňte pro oživení přiložit nějakou tu fotografii.

Redakce


 
Další >

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku