logo serveru  
   
NOVY!!! - BODYMOVEMENT & STYLING CLASS PRO DAMY A PANY
Napsal Pavel Říha   
Úterý, 03 duben 2007
ja-a-bebe3.jpgMilí salseros, pro velký zájem a úspěch našeho ''Bodymovement & styling'' otevíráme další kurz, kde můžete rozšířit své taneční schopnosti, roztančit celé své tělo a současně si zlepšit kondici.
Kurz je plný nových nápadů a je zaměřen stejnou mírou pro "nováčky" v bodymovement & styling i pro pokročilejší z předchozích hodin nebo kurzů podobného charakteru.

Celý článek...
 

Latinskoamerická noc ve Velkých Popovicích - 14.4.2007
Napsal Pavel Říha   
Neděle, 01 duben 2007
popovice_letak.jpg Rádi bychom Vás pozvali na latinskoamerický večer, který se koná ve Velkých Popovicích, v sále místní Sokolovny. Atmosféra bude podkreslena originální výzdobou a videoprojekcí. Akce se bude konat dne 14.4.2007. Začátek večera bude ve 20:30. Vystoupí kapely Pragasón a Maradona jezz.

Celý článek...
 

Salsastudio spouští nové kurzy salsy v pondělí a ve středu
Napsal Pavel Říha   
Středa, 28 březen 2007
salsastudio-logo-new01.jpgMilí přátelé,

pro jarní taneční sezónu jsme pro vás opět připravili nové kurzy salsy. Vyučujeme v češtině a v případě potřeby i v angličtině. Kurzy se konají v prostorném tanečním sálu v centru Prahy nedaleko Karlova náměstí.

Celý článek...
 

Jarní kurzy s Mediterranean Salsa
Napsal Pavel Říha   
Pátek, 16 březen 2007
andrea2.jpgMilí přátelé salsy,

Blíží se jaro, ten nejkrásnější čas v roce, které se nese ve znamení lásky a rozkvětu. Není vhodnější období pro začátek salsy, která je pro lásku a romantiku přímo ztvořená. Nenechte si ujít zábavu plnou energie, nálady, úžasné hudby a atmosféru okořeněnou středomořským temperamentem.

Celý článek...
 

MILÉ DÁMY A SLEČNY NASTUPTE, DÁMSKÁ JÍZDA SE ROZJÍŽDÍ !
Napsal ruben peguero   
Pátek, 09 březen 2007
brona30b.jpgSrdečně vás vítáme stát se součástí naší dámské jízdy, která v České republice nemá obdoby. Čtyři instruktorky se postarají o to, aby jste měly z této jízdy co nejpříjemnější a co nejuspokojivější zážitky z tancování ( viz. foto ) :). Pokaždé vás uvítá naše "resident" instruktorka Broňa a k tomu ještě jeden speciální host. Těmito návštěvami nás poctí Danays Drake (Kuba), Ivania Rodriguez (Kuba) a Naria Gola (Angola) a budou nás provázet v rytmech salsy, merengue, samby, reaggeton, cha-cha-cha, bachata, conga atd. Pokud se trochu vyznáte na pražské salsa scéně, určitě mi dáte za pravdu, že naše Dámská jízda II. je beze sporu bezkonkurenční. Takže milé dámy neváhejte, taková jízda se nemusí podruhé opakovat.

Celý článek...
 

Conga y Clave otevírá v dubnu nové kurzy salsy a bachaty
Napsal misel   
Středa, 07 březen 2007
PreviewConga y Clave“ otevírá v Praze další kurzy pod vedením lektorů Nika a Míši. Můžete se těšit na kvalitní výuku salsy a bachaty okořeněnou italským temperamentem. Kurzy probíhají v centru Prahy v příjemném prostředí restaurace Rugantino II, Klimenská 40.

Celý článek...
 

MOZART MEETS CUBA
Napsal Pavel Říha   
Pondělí, 05 březen 2007
mozart2.jpgJiří Sedlák nám zaslal upozornění na zajímavou akci. Jedná se o zvláštní počin, který budou pravděpodobně jedni obdivovat a druzí nenávidět ;)

Celý článek...
 

Pravidelná salsotéka v divadle Komedie ukončena
Napsal José Luis Paz   
Sobota, 03 březen 2007
Pravidelné salsotéky v divadle Komedie byly bohužel ukončeny.
 

SALSA PRO MLÁDEŽ DO 15 LET A DALŠÍ RUBENOVY KURZY
Napsal ruben peguero   
Čtvrtek, 01 březen 2007

imgp4270_plak4.jpg aneb " Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš "
Pokud je vám 10 až 15 let, máte rádi hudbu, tanec, chcete potkávat pohodové lidičky a rádi trávíte čas něčím přijemným a užitečným, neváhejte a přijd'te mezi nás. Naučíme vás správňácky to rozbalit na parketě a MOC se na vás těšíme.
Salsa je super a právě pro vás!

Celý článek...
 

Čtvrtky v Karmě v novém kabátě
Napsal Pavel Říha   
Čtvrtek, 01 březen 2007
karma_simik.jpgPřinášíme žhavé informace o aktuálních salsotékách v oblíbeném klubu Karma Lounge

Celý článek...
 

Nové kurzy Salsamania
Napsal Pavel Říha   
Úterý, 27 únor 2007
salsamania1.jpgNové kurzy taneční školy SalsaMania, březen/duben 2007 ...
Celý článek...
 

NOVY BODYMOVEMENT & STYLING CLASS PRO DAMY A PANY
Napsal Pavel Říha   
Neděle, 25 únor 2007
ja-a-bebe3.jpgMilí salseros, pro velký zájem a úspěch našeho ''Bodymovement & styling'' otevíráme další kurz, kde můžete rozšířit své taneční schopnosti, roztančit celé své tělo a současně si zlepšit kondici. Kurz je plný nových nápadů a je zaměřen stejnou mírou pro "nováčky" v bodymovement & styling i pro pokročilejší z předchozích hodin nebo kurzů podobného charakteru.

Celý článek...
 

Salsa-Dance Martina Anton - Probuďte své smysly
Napsal Martina Anton   
Pátek, 23 únor 2007
salsa-dancen_ew.jpg Salsa - vaše nová vášeň!

Salsa latino - nové kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé otevíráme ve čtvrtek 1. 3. 2007. Latino Mix - Kurz pro ženy i maminky s hlídáním dětí :-) od pondělí 5. 3. 2007.
Těšíme se na vás :-) Dobrou náladu a odvahu dodáme !

Čtěte dále prosím…
Celý článek...
 

Na clave nebo na conga ... na basu, na piano .., no, raději na úplně všechno! NA SALSUUU :)
Napsal Pavel Říha   
Středa, 21 únor 2007
osama.jpg Otevírají se nové kurzy Salsa Cubana pro začátečníky, ve kterých Vás tanečník Osama velmi rád a trpělivě zasvětí do světa salsy!
Celý článek...
 

Otvíráme nové taneční centrum MaD Sejkorových
Napsal Pavel Říha   
Úterý, 20 únor 2007
dsc_0182_small.jpg Došlo k menší změně v zahájení provozu Tanečního centra MaD Sejkorových ... Zahajujeme již 19.3.2007! t.j. od tohoto data se přesouvají veškeré kurzy, které probíhaly na adrese Ondříčkova 40, Praha 3 na adresu Sokolovská 22, Praha 8.

Od pondělí 26 Od pondělí 26.3.2007 pro Vás otvíráme nové Taneční centrum MaD Sejkorových na adrese Sokolovská 22, Praha 8.
V tanečním centru MaD o Vás bude pečovat kolektiv profesionálních tanečníků pod vedením Michala a Daniely Sejkorových, vícemistrů Maďarska v Salse 2002 a vítězů Prague Latin Awards 2005 v kategorii Taneční školy.

Celý článek...
 

<< Začátek < Předchozí 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Následující > Konec >>

Výsledky 2911 - 2925 z 3022

FaceBook

Podpořte SalsaPortal a staňte se jeho fanouškem na facebooku